Lista ocen Chrysler Voyager II Minivan (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bruno
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
ja swojego kupilem z 4 tyś euro, gdybym wiedzial ze tak podrozeje ropa kupilbym 3 lata mlodszego w nowej budzie i z benzyną, ale auto jest naprawdę super za te pieniądze tyle miejsca i tak tania eksploatacja to jest to
~Miro
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Za ta cene takiego auta sie nie kupisz (klima, abs,tempomat, skóra, 4 fotele i jedna kanapa 3 osoby). Czesci nie problem, serwis zalezy gdzie. Jesli ktos kocha wygode to jest własnie auto dla niego.
~Tom
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Uważam ,że za pieniądze jakie trzeba wydać na voyagera nie kupi się lepszej bryki , a biorąc pod uwage wyposażenie jakie nam oferuje , komfort jazdy oraz niezawodność to nie ma lepszego samochodu .
~gerth
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Welurowe siedzenia, reszta dramat, zwłaszcza ceny części. Naprawdę drogi jak na przeszklony kurnik (gdyby go jakiś handlarz od niego nie uwolnił skończyłby własnie tak)
~kasa100@vp.pl
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
cena zakupu jak na tak komfortowe auto jest naprawde niska . A auto naprawde wcale nie jest bardziej awaryjne niz europejskie czy japońskie a części dostępna i tanie .
~EwaR.
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Żeby 12 -latek chodził jak złoto moźna kupić w granicach 5-6 tys. zł, dołożyć drugie tyle w pierwszym roku i mieć złoto. Ważne by skrzynia i silnik były w doskonałum stanie.
~ozzy76@go2.pl
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
Zapłaciłem za niego dużo więcej (z prywatnych względów ) niż był wart, jednak te auta są relatywnie niedrogie w stosunku do tego, co oferują.
~MAREK
Minivan 2.5 i 101KM 74kW
CENY SĄ ZRÓŻNICOWANE ALE JAK JEST DOBRY STAN TO MUSI BYĆ TEŻ WIĘKSZA CENA INACZEJ SAMI DOŁOŻYMY RÓŻNICĘ PODCZAS REMONTU
~paweł - radom
Minivan 2.5 i 101KM 74kW
polecam tani samochód w zakupie, ceny części już normalne np. świece ngk 21 PLN + przewody bosch 50PLN ok.

Chrysler Voyager II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~C.Mamba
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Bodajże 2300kg żelaza z 1993r za ok 10,000zł w dobrym stanie. Dobry stosunek.
Chrysler Voyager II Minivan