Lista ocen Chrysler Voyager II Minivan (35) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JJ
Minivan 2.5 i 99KM 73kW
Autko prowadzi się bardzo dobrze, układ kierowniczy ładnie reaguje na ruchy kierownicą (oczywiście wspomaganie w komplecie). Jedyny mankament to duży promień skrętu można to odczuć na wąskich parkingach (za to można poćwiczyć parkowanie tyłem wtedy jest już lepiej). Zawieszenie oczywiście jak przystało na autko z USA bardzo miękkie. Przydał by się także mocniejszy układ hamulcowy.
~kasa100@vp.pl
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
jest trwały z tyłu resory więc po tylu latach troszke siadł ale w niczym to nie przeszkadza .Z przodu klasyka ale wykonana z trwałych materiałów. Jak to na amerykanina przystaje na zakrętach lusterkami o asfalt idzie przyorać :-) ale wytracić z toru jazdy jest naprzwde ciężko.
~kuczwelek@interia.pl
Minivan 2.5 i 99KM 73kW
super wspomaganie,tylko lepszy skręt,reszta to prostota. auto jest ciężkie a nasze drogi wymuszają wyminę swożni i końcówek drążków.to samo na resorach elementy gumowe tylko w większych odstępach.ten sam czynnik sprawia że zawiasy szyb tylnych puszczają i klekoczą.
~ceemte
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Doskonale. Może to dlatego, że to moje pierwsze amerykańskie auto, a poprzednio jeździłem tylko europejczykami niższej i średniej klasy. Zakochałem się w tym aucie. Gdyby nie silnik, to dalej bym nim jeździł z przyjemnością. Żadna trasa niestraszna.
~OLO
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Auto płynie po szosie, bardzo dobrze wybiera nierówności, w moim egzemplarzu wspomaganie chodzi bardzo leciutko. W zakręty nie można wchodzić super szybko, ale to chyba normalka w takim aucie.
~gerth
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Bydle mało sterowne, mimo wielkości auta myślę że można było to zrobić lepiej - zwłaszcza że Chrysler to taki amarykański Mercedes (Zwłaszcza w kwestii cen części zamiennych)
~Franz
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
auto było moim pierwszym własnym autem i na nim jeździłem po zdobyciu kalendarza i auto było w prost idealne - pancer wagen :) wzbudzał strach a prowadził się jak pociąg ...
~Wiesław
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Samochód ma miękkie zawieszenie, dobrze spisuje się na naszych drogach, przy szybszej jeździ i gwałtownych manewrach zachowuje się jak \"wózek dziecięcy\"
~Walczak Igor
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
końcówki drążków i sworznie wahaczy, koszt ok 250 zł z wymiana, więc chyba nie najgorzej. Robię duże przebiegi po złych drogach, więc...

Chrysler Voyager II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~gucio
Minivan 2.5 i 99KM 73kW
kupiłem nowe łożyska do tylnych piast, po wymianie było cicho przez ok 30 tys km ale znowu trzeba zaglądać bo to łożyska rodem z Bułgarii.(do tego modelu)
Chrysler Voyager II Minivan