Lista ocen Chrysler Voyager II Minivan (30) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~EwaR.
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Nabyłam LE i okazało się że nie ma kompresora do klimy. Za to ma fabryczną zaślepkę. Zdaje się źe cała klimowa instalacja jest, brak tylko kompresorka:( Wentylacja świetna, częste awarie silniczków tylnych uchylnych okien ale łatwo dokupić za grosze (komplet z szybkami uźywany 250 na allegro)
~JJ
Minivan 2.5 i 99KM 73kW
Z wentylacją jest już gorzej nawiew chłodnego powietrza jest trochę za słaby. Pomaga trochę uchylanie tylnych okienek. Z ogrzewaniem nie ma już takiego problemu działa stanowczo lepiej.
~Walczak Igor
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
brakuje nawiewów na drugi i trzeci rząd siedzeń. Przy klimie i pasażerach z tyłu kierowca marznie, w zimie odwrotnie. To co jest działa bez zarzutu, ale albo komfort termiczny pasażerów albo kierowcy
~OLO
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Mam go od niedawna więc nie wiem jak działa ogrzewanie, ale wentylacja pomimo braku klimy OK. Plus to ładnie działający nawiew i możliwość uchylenia wszystkich bocznych szyb.
~GS
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
Wentylacja OK mimo uszkodzonej klimatyzacji. Gorzej z grzaniem, chociaż myślę że to wina zakamienionej już nagrzewnicy. Póki temperatura nie spadnie poniżej -5 stopni - jest ok.
~Franz
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
szyby parowały tylko gdy robiliśmy w niem imprezy ( parowały przy mrozie po 30 min siedzenia w nim i na wył silniku i wył nawiewach) tak idealnie .
~ozzy76@go2.pl
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
Duża objętość auta a nawiewy jedynie z przodu w desce, więc mroźną zimą, szczególnie ci z tyłu, muszą uzbroić się w cierpliwość i wełniane skarpety.
~kasa100@vp.pl
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
No tu musze powiedzieć ,że zimą musze sie ciepło ubrać ,słabo grzeje ale to raczej wina nagrzewnicy w moim aucie ,może jest przytkana ?
~pioter
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Na ogrzewanie to akurat narzekać nie mogę, po piętnastu minutach jazdy(oczywiście w zimie) można jechać w gaciach.
~Wiesław
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Wentylacja i ogrzewanie bardzo dobre, w zimie samochód szybko się rozgrzewa, a w lecie klimatyzacja działa prawidłowo
Chrysler Voyager II Minivan