Lista ocen Chrysler Voyager II Minivan (32) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~EwaR.
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Dla mnie jest OK, choć po zmienie gum teraz chodzi nam głośniej:( Ale ja lubię ten silnik:))) Po zdjęciu plastików i wykładziny podłogowej jest dodatkowa warstwa wyciszająca - można pokombinować samemu.
~OLO
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Po tym co słyszałem przed zakupem jestem pozytywnie zaskoczony. W aucie jest bardzo przyjemnie i wcale nie głośno. Powyżej 130km/h troszkę się pogarsza, ale naprawdę jest OK.
~Tom
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
powyżej 130 km/h troszke zaczyna być głośno , ale jest to w końcu diesel , natomiast do 120km/h jest super - wtedy to jest tak cicho jak w dobrej klasy benzynie
~GS
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
Bardzo cicho. Delikatny pomruk silnika słychać jak się wyłączy radio ew. wciśnie gaz do końca pozwoli skrzyni na redukcję o jeden lub dwa biegi.
~Tomecki9
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Przy wyższych obrotach dość mocno go słychać ale można się do tego przyzwyczaić a przesiadając się na benzyniaka masz uczucie jak byś jechał bez silnika
~Franz
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
do 120 km/h dobre w sumie jechałem nim ok 195 km/h to już był hałas ale do 140-150 jeszcze słyszało się radio ...
~ozzy76@go2.pl
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
Głośno, szczególnie u mnie, ponieważ po lakierniku okazało się, że są "pewne" braki, do tego dochodził sportowy wydech.
~Wiesław
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Przy normalnej spokojnej jeździe (poniżej 2,5 tys) we wnętrzu bardzo cicho, przy dynamiczniejszej jeździe normalny poziom hałasu
~Walczak Igor
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
dałbym "doskonale", ale to w końcu diesel i to słychac. Mogloby byc troche lepiej, ale jak na trzynastoletniego diesla jest dobrze.
~DamDam
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Wyciszenie niby standardowe w tej klasie ale niestety silnik jest bardzo głośny.
Chrysler Voyager II Minivan