Lista ocen Chrysler Voyager II Minivan 3.3 V6 150KM 110kW 1990-1995 (6) - Całokształt

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gerth
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Mimo wszystko najgorsze auto jakie miałem: nawet stary cieknący olejem T2 nie napsuł mi tyle krwi co Chrysler Voyager bo tamtemu mogłem kupić na CPN 5l bańkę oleju i do domu zawsze dojechałem. Voyager kilka razy zawiódł. Raz laweta, kilka razy holowanie, bodaj 2 albo 3 razy przyjazd elektryka \"w pole\". Auto było 12-letnie więc niemłode ale miałem Omegę która przy zakupie miała prawie 15 a pozniej nawet jak skończyła \"18\"-stkę była lepsza...
~Franz
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
auto miałem w latach 2005-2008 super było moim pierwszym autem wcześniej jeździłem modeo benz i diese ojca oraz swoim bravo - te auta są godne polecenia jednak jak chodzi o vany to nigdy innego bym nie chciał !!!
~Wiesław
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Jeżeli ktoś szuka WYGODNEGO, dużego, rodzinnego samochodu, a od czasu do czasu poprzebuje małą ciężarówkę za rozsądne pieniądze nie widzę innego samochodu i już zastanawiam się nad kupnem następnego modelu
~Miro
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Duze pakowne a co najwazniejsze wygodne auto.Na wakacje i do wozenia towaru(730 kg).
~EwaR.
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
:))) I mam nadzieję że tak mi zostanie!
~C.Mamba
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Jeśli ktoś lubi Vany to polecam.
Chrysler Voyager II Minivan