Lista ocen Chrysler Voyager II Minivan 3.3 V6 150KM 110kW 1990-1995 (7) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gerth
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Automat.... Może teraz są inne... może... Jak padła elektryka ciągalismy busem żeby odpalić na zapych ale ni ch.. Na kable też tak sobie... Dwa lata pózniej auto było już na wylocie ale jeszcze na koniec padła skrzynia. I tak przetrwał w firmie tak długo tylko dlatego że po \"inwestycjach\" szkoda było sprzedawać a po drugie nie był potrzebny cały czas więc miał czas na tete-a-tete z mechanikami.
~Franz
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
4+ jednak padła mi ale z mojej winy nie dokręciłem korka olejowego i zatarłem skrzynie :-( naprawa 2.500 w 2007 roku ale w jednym z lepszych / droższych serwisów Koszalina więc cena była też inna
~EwaR.
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Moja jest bardzo sympatyczna, bez zgrzytów, biegi wchodzą lekko i pewnie, bez szarpnięć, skoków prędkości. Ciężko było się przestawić - nie ma czym mieszać, ale nie zamieniłabym się już.
~Wiesław
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Skrzynia rewelacyjna, bardzo eleastycznie pracuje, jednakże trzeba pamiętać o terminach wymiany oleju i wlewać tylko najlepszy olej do skrzyni automatycznej
~C.Mamba
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Płynnie zmienia biegi, przy odpowiednich zmianach oleju i użytkowaniu nie do zużycia.
~walery
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
mam czterobiegową skrzynię,wymienił ją poprzedni właściciel w niemczech.rewelacja
~Miro
wymiana oleju co 30000 tys km koszt okolo 200 zł