Lista ocen Chrysler Voyager II Minivan 2.5 TD 118KM 87kW 1992-1995 (33)

~OLO
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Nie jest to może wyścigówka, ale silnik nie najnowszej już konstrukcji bardzo dobrze radzi sobie z prawie 2 - tonowym autem. Dobry kompromis pomiędzy dynamiką i spalaniem. Odpala na dotyk, chodzi równiutko. Warto dodać, że mój egzemplarz ma przebieg 300tys. najprawdopodobniej cofany więc jak na swój wiek i liczbę przejechanych kilometrów oceniam silnik naprawdę dobrze. (Silnik)
~Tom
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Ogólnie bardzo fajna fura , świetnie się prowadzi , mało pali , a do tego wszystkiego jest to dość szybki samochód . Wbrew panującym opiniom silniki diesla są bardzo dobre , trwałe , a problemy z rozrządem nie dotyczą modeli produkowanych do 96 roku . Jedno wiem napewno , że jak kiedyś go sprzedam to następnym samochodem będzie również voyager i będzie to diesel.
~Walczak Igor
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Super stosunek tego co dostajemy za to co płacimy. Nie zasłuzona opinia (prawie wszyscy znajomi odradzali, nikt nie polecał) Nie wierzcie w mity!!!
3,7
~ceemte
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Silnik to kompletna katastrofa. Posiada błędy projektowe i po prostu jest awaryjny. Podobno jak się dba o niego od nowości, regularne przeglądy, oryginalne części to służy dzielnie ale w obecnych czasach już takich silników po prostu nie ma. Wszystkie są mniej lub bardziej zajechane i jeśli jeszcze działa to jest to bomba z opóźnionym zapłonem. (Silnik)
3,6
~DamDam
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Według mnie to bardzo dobre, wygodne auto z dużą przestrzenią na bagaż lub dodatkowe dwie osoby (przy siedmiu bagaznik już nie jest taki duży). Kupiłbym to auto ponownie ale tylko z silnikiem 3.3 V6. Znajomy ma do dzisiaj i chwali. Ja kupiłem diesla 2.5TD (ten sam co w Alfie i Jeepach - VM425) i to był karygodny błąd.
2,8
~Krzysiek
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Wszystkie jego zalety są ciągle przytłumiane różnorakimi problemami z wozem.
~sprawek78
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
To jakiś wynalazek.Trzeba o niego dbać.Dość awaryjny. (Silnik)
~Nefrytowa Lisica
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
polecam do wypraw,wycieczek.A po za tym po wyjeciu kanapy dzieci moga się swobodnie ganiać!!!!Wygodny rodzinny samochód
~bruno
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
wszystko widać jak na dłoni, wysokie siedzenie i całkiem spore lusterka (Widoczność)
~pioter
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Jak dbasz tak masz. Autko super do dalekiej jazdy, siedzisz jak na kanapie.
Chrysler Voyager II Minivan