Lista ocen Chrysler Voyager II Minivan 2.5 TD 118KM 87kW 1992-1995 (11) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~OLO
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Mój egzemplarz po kupnie wymagał: Wymiany jednej końcówki drążka kierowniczego, jednej gumy na wachaczu, czujnika temperatury, odpowiadającego za załącznie się wentylatora. Koszt tych rzeczy to ok 250zł i są to części eksploatacyjne, które w końcu trzeba wymienić. W planie wymiana uszczelki pod skrzynią biegów (troszkę cieknie) koszt ok 250zł, przeczyszczenie i nasmarowanie hamulców przednich ( ponoć ten model wymaga tego dość często ), koszt...
~Walczak Igor
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
mój pierwszy samochód (a miałem ich wiele) w tym wieku, w którym działa dosłownie wszystko jak książka pisze. (Zawsze o tym myślę jak widzę parolatki ze stojącą w poprzek tylna wycieraczką, ogrzewaniem tylnej szyby z odmrożonymi dwoma paskami itp :-))
~Tom
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Żadnych awarii , niespodzianek , jedyną rzeczą jaką musiałem zrobić oprócz wymiany oleju , filtrów itp. to była wymiana klocków hamulcowych (koszt 130 zł razem z wymianą ), ale nie jest to przecież żadna awaria .
~Krzysiek
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Odpada, urywa się i psuje co tylko się da. Samochód uciosany przez drwala na pniaczku ;).
~tomaso buszetto
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
no pare zlotych trzeba wydac jezeli poprzedni wlasciciel nie dbal ale warto orginaly zwroci sie napewno
~ceemte
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
20-letnie auto i (nie licząc silnika) wszystko działa. Duży plus!
~Grzegorz S.
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Miałem problem z uszczelką pod głowicę.
~sprawek78
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Bardzo dużo elektroniki.Zawsze jest co się popsuć.
~DamDam
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Nic szczególnego się nie psuło.
~misiu
płyn w chłodnicy; alternator