Lista ocen Chrysler Voyager II Minivan 2.5 TD 118KM 87kW 1992-1995 (22) - Silnik

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~OLO
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Nie jest to może wyścigówka, ale silnik nie najnowszej już konstrukcji bardzo dobrze radzi sobie z prawie 2 - tonowym autem. Dobry kompromis pomiędzy dynamiką i spalaniem. Odpala na dotyk, chodzi równiutko. Warto dodać, że mój egzemplarz ma przebieg 300tys. najprawdopodobniej cofany więc jak na swój wiek i liczbę przejechanych kilometrów oceniam silnik naprawdę dobrze.
~ceemte
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Silnik to kompletna katastrofa. Posiada błędy projektowe i po prostu jest awaryjny. Podobno jak się dba o niego od nowości, regularne przeglądy, oryginalne części to służy dzielnie ale w obecnych czasach już takich silników po prostu nie ma. Wszystkie są mniej lub bardziej zajechane i jeśli jeszcze działa to jest to bomba z opóźnionym zapłonem.
~DamDam
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Silnik jest zły konstrukcyjnie, a co za tym idzie bardzo awaryjny. Dopóki działa to jakoś się jeździ ale poważna awaria unieruchomiająca pojazd to tylko kwestia czasu. Niestety, gdyby chrysler wybrał innego dostawcę silników to ten minivan byłby hitem w swojej kategorii.
~Tom
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
autko prowadzi sie doskonale. przyjemnosc prowadzenia na bardzo wysokim poziomie. drogi trzyma sie idealnie. nie podskakuje nerwowo. jedynie podczas chamowania niebezpiecznie potrafi zanurkowac. nie przechyla sie zbytnio na zakretach
~Grzegorz S.
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Dosyć głośny, problemy z uszczelką pod głowicę ciagle coś wycieka a głównie płyn chłodzacy. Pozatym co do mocy nie mam zastrzeżen dosyć żwawy.
~pioter
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Bardzo mnie zaskoczyła elastyczność podczas jazdy na różnych biegach oraz oczywiście spalanie. Nie jest tak źle.
~Nefrytowa Lisica
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Drugi raz zasłabała mi uszczelka pod głowica z tym że teraz to chyba też głowica puszcza(oby!!).Poza tym oki.Nie ma co narzekac
~henryk br
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
kupiłe go z padniętym turbem, regeneracja 1500zł bo był pęknienty wałek,poza tym cos mi pływa ciśnienie oleju na wzkaźniku
~henryk1242
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Turbina , uszczelka pod głowicą, pęknięte głowice między zaworami,rolki napinaczy paska klinowego

Chrysler Voyager II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tiust