Lista ocen Chrysler Voyager II Minivan 2.5 TD 118KM 87kW 1992-1995 (18) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Walczak Igor
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
moja jeździła bez oleju. Kupując widziałem pod nim plamę i uznałem, że skoro leci jeszcze olej to simmering musiał pójśc nie dawno. Po wymianie i uzupełnieniu oleju okazało sie niestety, że najwidoczniej zrobił już trochę km bez oleju :-) Z tego powodu troche głosna, ale nie wiem jak pracuja "normalnie" ekspoatowane.
~ceemte
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
manualna skrzynia w tym aucie to pomyłka. Przy tych przebiegach wyrabiają się elementy ślizgowe, których nie ma jak zregenerować i w efekcie trzeba wrzucać jedynkę z dwójki. I tak dalej. Regulacja przy lewarku nie pomaga.
~Krzysiek
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Ciągła zmiena pomiędzy piątką a czwórką. Nic nie pasuje żeby jechać zwykłym tępem razem z innymi. No chyba że mielibyśmy lepsze drogi to dałoby się rozwinąć skrzydła.
~misiu
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
skrzynia nie zbyt płynna piąty bieg źle usytuowany trzeba daleko wyciągnąc rękę żeby go wrzucić, na szczęście jestemm wysoki.
~OLO
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Biegi wchodzą troszkę twardo, ale generalnie skrzynia pracuje bardzo dobrze. Kwestia przyzwyczajenia.
~sprawek78
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Dobre przełożenia.Dwa pierwsze biegi troche umolne ale reszta zbiera się.Dobre przyspieszenie na 5 biegu
~pioter
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Skrzynia pracuje całkiem dobrze, płynnie wchodzą wszystkie biegi.
~henryk1242
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Stosować tylko pełny syntetyk inaczej w zimie zamarzają biegi
~Nefrytowa Lisica
Bez zarzutu.Tylko czasem troche 1 bieg z małym oporem sie włącza

Chrysler Voyager II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~DamDam
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Biegi działają, skrzynia jak skrzynia.
Chrysler Voyager II Minivan