Lista ocen Chrysler Voyager II Minivan 2.5 TD 118KM 87kW 1992-1995 (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ceemte
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Doskonale. Może to dlatego, że to moje pierwsze amerykańskie auto, a poprzednio jeździłem tylko europejczykami niższej i średniej klasy. Zakochałem się w tym aucie. Gdyby nie silnik, to dalej bym nim jeździł z przyjemnością. Żadna trasa niestraszna.
~OLO
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Auto płynie po szosie, bardzo dobrze wybiera nierówności, w moim egzemplarzu wspomaganie chodzi bardzo leciutko. W zakręty nie można wchodzić super szybko, ale to chyba normalka w takim aucie.
~Walczak Igor
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
końcówki drążków i sworznie wahaczy, koszt ok 250 zł z wymiana, więc chyba nie najgorzej. Robię duże przebiegi po złych drogach, więc...
~Tom
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
autko prowadzi sie doskonale. przyjemnosc prowadzenia na bardzo wysokim poziomie. drogi trzyma sie idealnie. nie przechyla się na zakretach
~sprawek78
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Bardzo dobre wspomaganie i na szczęście ,że jest bo auto ma bardzo mały promień skrętu i trzeba się namanewrować przy parkowaniu.
~pioter
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Nie ma dramatu, ale mogło być lepiej chociaż jak się jeździ autobusem to trzeba się przyzwyczaić.
~Krzysiek
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Wygodny, ale bez przesady. Po prostu wygodny bo to taki typ. Nie da się zrobić niewygodnego vana;).
~zbyszek
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
polecam,prowadzenie tego auta to przyjemnosc
~DamDam
Bardzo komfortowy.