Lista ocen Chrysler Voyager II (40) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~OLO
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Mój egzemplarz po kupnie wymagał: Wymiany jednej końcówki drążka kierowniczego, jednej gumy na wachaczu, czujnika temperatury, odpowiadającego za załącznie się wentylatora. Koszt tych rzeczy to ok 250zł i są to części eksploatacyjne, które w końcu trzeba wymienić. W planie wymiana uszczelki pod skrzynią biegów (troszkę cieknie) koszt ok 250zł, przeczyszczenie i nasmarowanie hamulców przednich ( ponoć ten model wymaga tego dość często ), koszt...
~Walczak Igor
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
mój pierwszy samochód (a miałem ich wiele) w tym wieku, w którym działa dosłownie wszystko jak książka pisze. (Zawsze o tym myślę jak widzę parolatki ze stojącą w poprzek tylna wycieraczką, ogrzewaniem tylnej szyby z odmrożonymi dwoma paskami itp :-))
~tinky_aj@o2.pl
Minivan 2.5 i 99KM 73kW
Potrafi bardzo dużo wybaczyć. Nie dbałem o niego. zrobiłem 400tys km (+100tys miał jak go kupiłem) większość na LPG (ma już drugi parownik, zkończyła się homologacja na butlę) Butla do gazu tylko pod podłogę w miejsca koła zapasowgo !!!!
~gerth
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Awaria elektrycznego lusterka = laweta: zwarcie, wpierdut elektryka, bez elektryki nie ruszysz = laweta, łączny koszt (alternator, laweta itp ok 1000zł) Olej może nie chlał ale pił regularnie jak polski rolnik
~EwaR.
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
1 rok: awaria silniczka prawej szyby w trzecim rzędzie okien, wyciek oleju ze wspomagania (koszt ok. 3 zł dziennie bo kupiliśmy droższe i małe oleje, trzeba szybko zrobić), awaria instalacyjna dodatkowego stopu na tylnej klapie.
~Tom
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Żadnych awarii , niespodzianek , jedyną rzeczą jaką musiałem zrobić oprócz wymiany oleju , filtrów itp. to była wymiana klocków hamulcowych (koszt 130 zł razem z wymianą ), ale nie jest to przecież żadna awaria .
~Franz
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
gdyby nie moja głupota bym go nie sprzedał ... to amerykaniec tam plastiki nawet nie miały prawa jęczeć a karoseria super bez rdzy kupiłem i sprzedałem a stał pod chmurką 12 miesięcy w roku ...
~Wiesław
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Przez 3 lata ekspolatacji nigdy mnie nie zawiódł, a jest w ciągłej ekspolatacji \"zarodkowej\" i nigdy nic się nie stało jeźdzać nawet z przyczepą kampingową i lawetą
~nygus
Minivan 2.5 i 101KM 74kW
Tylna wycieraczka po deszczu pali bezpiecznik Korozja bocznych drzwi,tylnej klapy przy szybie,progi pod słupkami,-ale swoje latka już ma..

Chrysler Voyager II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr
Grand Voyager 3.3 V6 AWD 163KM 120kW
Termostat, czujnik temperatury, nie zawsze działający komputer pokładowy, wycieraczka tylnej szyby często się blokuje.