Lista ocen Chrysler Voyager II (58) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gerth
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Automat.... Może teraz są inne... może... Jak padła elektryka ciągalismy busem żeby odpalić na zapych ale ni ch.. Na kable też tak sobie... Dwa lata pózniej auto było już na wylocie ale jeszcze na koniec padła skrzynia. I tak przetrwał w firmie tak długo tylko dlatego że po \"inwestycjach\" szkoda było sprzedawać a po drugie nie był potrzebny cały czas więc miał czas na tete-a-tete z mechanikami.
~Walczak Igor
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
moja jeździła bez oleju. Kupując widziałem pod nim plamę i uznałem, że skoro leci jeszcze olej to simmering musiał pójśc nie dawno. Po wymianie i uzupełnieniu oleju okazało sie niestety, że najwidoczniej zrobił już trochę km bez oleju :-) Z tego powodu troche głosna, ale nie wiem jak pracuja "normalnie" ekspoatowane.
~studniarz@interia.pl
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
BĘDZIE DZIAŁAĆ WIECZNIE JEŚLI OLEJ I FILTR CO 30000KM WYMIENIMY. JAK NAJ MNIEJ W AUTOMACIE UŻYWAJ POŁOŻEŃ 1 i 3 ....TYLKO D i R- TO SĄ POŁOŻENIA M.IN.BEZ HAMULCÓW. PODCZAS DYNAMICZNEJ JAZDY I WIĘKSZEJ ILOŚCI MANEWRÓW WYPRZEDZANIA UŻYWAJ ELEKTRYCZNEJ BLOKADY NADBIEGU O/D. OLEJ HAVOLINE TEXAMATIC
~mw1963@wp.pl
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
Niestety padła mi po 180tys km, warsztat zrobił mi to za 6tys zł. Miska olejowa jest trochę nisko zawieszona - trzeba uważac. Ogólnie skrzynie są podobno słabe w tych modelach i już po 150tys mogą paść.Trzeba to wziąść pod uwagę przy eksploatacji tego autka.
~ceemte
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
manualna skrzynia w tym aucie to pomyłka. Przy tych przebiegach wyrabiają się elementy ślizgowe, których nie ma jak zregenerować i w efekcie trzeba wrzucać jedynkę z dwójki. I tak dalej. Regulacja przy lewarku nie pomaga.
~Piotr
Grand Voyager 3.3 V6 AWD 163KM 120kW
Nie mam z nią żadnych problemów a jest to mój drugi egzemplarz. Poprzedni jeździł do samego końca mimo ponad 550000 przebiegu miałem go ponad 3 lata i zrobiłem 150000km (niestety wjechała we mnie ciężarówka i poszedł do kasacji)
~kasa100@vp.pl
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
skrzynia jest ok . jest wrażliwa na olej. Mysle ,że większośc usterek to wina właścicieli lub mechaników , którzy nie mając pojęcia o tych skrzyniach zabieraja sie za remonty lub obsługe.Sam miałem taki przypadek .
~Franz
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
4+ jednak padła mi ale z mojej winy nie dokręciłem korka olejowego i zatarłem skrzynie :-( naprawa 2.500 w 2007 roku ale w jednym z lepszych / droższych serwisów Koszalina więc cena była też inna
~EwaR.
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Moja jest bardzo sympatyczna, bez zgrzytów, biegi wchodzą lekko i pewnie, bez szarpnięć, skoków prędkości. Ciężko było się przestawić - nie ma czym mieszać, ale nie zamieniłabym się już.
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager II
14,8
15,7
~ozzy76@go2.pl
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
Kilka razy w zimę miała problem z wrzuceniem wyższego biegu, ale potem przeszło, później okazało się, że w tym czasie miałem przebicia w instalacji. Może to miało jakiś wpływ...