Lista ocen Chrysler Voyager II (46) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~washandgo
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
Przednia nagrzewnica zapowietrza się. Powodem jest za niski stan płynu, a rurki doprowadzające są w najwyższym punkcie obiegu. W moim modelu jest kontrolka niskiego poziomu płynu w spryskiwaczu, a za kontrolkę niskiego poziomu płynu chłodzącego robi właśnie przednia nagrzewnica. Ale tylko zimą bo włączone ogrzewanie :-). Klima podwójna super choć nie automat. Po 12 latach w tym roku uzupełniałem ją trzeci raz .
~mw1963@wp.pl
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
Wentylator ( podwójny) padł mi po 170tys km. Nowy kosztuje 2,5tys zł. Wymieniłem. Jest też drugi problemik-klima trochę śmierdzi przy starszym autku,trzeba włączać na początku jazdy z 5 min i wywentylować toto, bo pachnie jak stare jaja. Najlepiej wpuśćić taki środek w aerozolu do oczyszczania układu-koszt 100zł w serwisie. Robić trzeba to 1 na rok.
~Marcin wieza@hot.pl
Grand Voyager 3.3 150KM 110kW
Klima działa bez zarzutu, przyjemne chłodzenie i w upalne dni nie ma problemu z podróżowaniem, co do ogrzewania u mnie nie jest za dobre, ale myślę że to wina chłodnicy, lub Panowie od gazu coś źle po montowali z wężami - muszę odwiedzić jakiś serwis układów chłodzenia - generalnie nie marznę, ale piekiełka nie ma....
~EwaR.
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Nabyłam LE i okazało się że nie ma kompresora do klimy. Za to ma fabryczną zaślepkę. Zdaje się źe cała klimowa instalacja jest, brak tylko kompresorka:( Wentylacja świetna, częste awarie silniczków tylnych uchylnych okien ale łatwo dokupić za grosze (komplet z szybkami uźywany 250 na allegro)
~studniarz@interia.pl
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
WENTYLACJA SUPER ALE OGRZEWANIE KAŻDY PRZYZNA I TO NIE TYLKO U MNIE JEST.......... MOGŁO BYĆ LEPSZE PÓŻNO ZACZYNA GRZAĆ JAK DOPIERO SILNIK ŁAPIE PEŁNĄ TEMP. WTEDY DOBRZE GRZEJE. KLIMA SUPERRRRRR... POMPĘ OD KLIMY WYMIENIŁEM GDYŻ POLECIAŁO ŁOŻYSKO PO 230TYS KM I NABIŁEM GAZEM
~sebastian - kali@dyskietka.pl / wrazie by co :]
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
klima pięknie chłodzi całe autko z przodu jest aż 11 "dziórek" z których leci powietrze, ogrzewanie też podobno rewelacja ale u mnie jeszcze nie działa bo coś się popsuło :D ale naprawie niedługo to się przekonam
~JJ
Minivan 2.5 i 99KM 73kW
Z wentylacją jest już gorzej nawiew chłodnego powietrza jest trochę za słaby. Pomaga trochę uchylanie tylnych okienek. Z ogrzewaniem nie ma już takiego problemu działa stanowczo lepiej.
~Walczak Igor
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
brakuje nawiewów na drugi i trzeci rząd siedzeń. Przy klimie i pasażerach z tyłu kierowca marznie, w zimie odwrotnie. To co jest działa bez zarzutu, ale albo komfort termiczny pasażerów albo kierowcy
~OLO
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Mam go od niedawna więc nie wiem jak działa ogrzewanie, ale wentylacja pomimo braku klimy OK. Plus to ładnie działający nawiew i możliwość uchylenia wszystkich bocznych szyb.
~GS
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
Wentylacja OK mimo uszkodzonej klimatyzacji. Gorzej z grzaniem, chociaż myślę że to wina zakamienionej już nagrzewnicy. Póki temperatura nie spadnie poniżej -5 stopni - jest ok.