Lista ocen Chrysler Voyager II (42) - Widoczność

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sebastian - kali@dyskietka.pl / wrazie by co :]
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
hmm... ciężko ocenic niby pełno szyb i dośc przejżyście i w czasie jazdy jest b. dobrze ale - może mam mało wyczucia jeszcze ale kierowca w normalnej pozycji nie widzi maski ani przodu więc parkowanie na "zapałke" graniczy z fuksem to samo dotyczy tyłu ale tam jakoś łatwiej wyczaić odległości :D ogólnie dobrze
~OLO
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Bardzo dobra. Siedzi się wysoko, a dobrze przeszklone nadwozie gwarantuje świetną widoczność. Trzeba się przyzwyczaić do manewrów, bo auto jednak jest duże. Dla pań na pewno dobrą opcją będzie montaż czujników cofania.
~Walczak Igor
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
trzeba uwarzać jak się podjeżdża do świateł, niska przednia szyba może spowodować, że będziemy sie garbić w oczekiwaniu na zielone. poza ty (idzie się przyzwyczić) super: duże lusterka, wysoka pozycja kierowcy, itd...
~Franz
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
gnębiłem taksówkarzy w ciasnych uliczkach :-) każdy wymiękał jak moje lustro przechodziło nad jego a to przy prędkości 20-30 km /h nie brzmi imponująco ale nie raz miałem ubaw z siwiejących kierowców ...
~Wiesław
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Z uwagi na gabaryty i pozycję za kierownicą widoczność jest tu doskonała, fotel kierowcy regulowany elektrycznie w kilku płaszczyznach więc można do woli ustawiać
~johny411
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
dobra jedynie na skrzyżowaniach ze światłami trzeba stanąć troszkę dalej lub się pochylić bo do góry nie widać i trochę za szerokie słupki przednie ale można sie przyzwyczaić .
~Marcin wieza@hot.pl
Grand Voyager 3.3 150KM 110kW
Wszędzie szyby, jednak przy parkowaniu z przodu trzeba uważać (nie widać maski), z tyłu dużo lepiej bez problemu da się wyczuć odległość, widoczność w lusterkach bardzo dobra
~misiu
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Widoczność dobra, szczególnie przy wyprzedzaniu. Niestety na krzyżówkach świetlnych trzeba uważać żeby za blisko nie stawać, bo trzeba się mocno schylać.
~nowatrans@poczta.fm
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
nie jest to może "szklarnia" ale nic nie utrudnia widoczności, moje wrażenie zbyt niska szyba czołowa ale nie jest to wadą jedynie odczucie estetyczne
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager II
14,8
15,7
~GS
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
Mogłoby być lepiej, przednie trochę ograniczają widoczność. Przednie reflektory dają bardzo słabe światło. Jazda w nocy jest męcząca.