Lista ocen Chrysler Voyager III Grand Voyager (36) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablodiabolo
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Powiem tak, na dzień dobry od momentu kupienia samochodu już włożyłem do niego około 4000 zł, ale miał on przebieg 192.000 km więc zdecydowałem się na wszelki wypadek pewne rzeczy powymieniać. I jeszcze jedno, strzelił mi pasek klinowy i rozwalił rolki z napinaczem. Koszt części około 2200 zł. Teraz mam 220.000 km i co 150 km mam kolejne naprawy. Na początek pękła pompa wody, czyli do wymiany pompa plus nowy pasek klinowy, szykuje sie łożysko...
~Jorgensen
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Jak na made by USA - Europe zmontowany w Grazu to nie spotkałem się z problemami a nawet drobiazgami które by były kłopotem,to samo stwierdzali mi zaprzyjaźnieni właściciele podobnych modeli , natomiast wiem że model z roku 2006 (2,8 CRD) który jest użytkowany przez mojego kuzyna miał problemy z DVD gdyż pasażerowie podczas jazdy czasami tracili możliwość oglądania (wydaje się że winę za to ponosi laser w odtważaczu)
~zymir
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Drobne usterki jakie wystąpiły przez te 7 lat (teraz auto ma 16 lat !): problem z otwarciem okna od strony pasażera, padła klamka bagażnika, padła regulacja ustawienia świateł, nowy akumulator, wymieniony był napinacz paska alternatora, zbiorniczek przelewowy płynu chłodzącego (ktoś się przyczynił do tej usterki). Często padają żarówki H7.
~kluczyn7
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
Pierdoły, pierdoły, pierdoły... Dam przykład. Kupując autko paliła się kontrolka ABS. Sprzedawca ZARZEKAŁ się, że ABS działa. No i? Faktycznie działał. Kupiłem samochód w lecie a w zimie okazało się, że mówił prawdę.. Ale kontrolka się świeciła...
~ADAM(WOLA).....theadamo@wp.pl
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
NA TYM POLU NO TYLKO PRZECIęTNIE TO NIE JEST SAMOCHóD KTóRY JEST BEZ AWARII...COś TAM ...ZAWSZE WYJDZIEN NP.WYCIERACZKI USTERKA Z POZORU BłACHA A PóL SAMOCHODU TRZEBA BYłO ROZEBRAć..HE...:)
~andrzejmazur@vp.pl
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
Generalnie, wszystko w tym samochodzie sie psuje- duzo drobiazgow, duza zawodnosc. Teraz juz sie nie dziwie, ze w testach niezawodnosci Voyager zajmuje przedostatnie miejsce przd Lada Samara, mowie powaznie.
~PeeTee
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Tu zamek sie nie zamyka pilotem, ty zamek tylnej klapy padł i... tyle. W moim jeszcze nie zepsuło się nic więcej z drobiazgów, ale wole nie wykrakać, bo padnie coś jeszcze.
~CEGŁA
Grand Voyager 2.4 150KM 110kW
bolączka Voyagera dupelki psują się często,a jakość montażu wewnętrznych plastików jest mocno średnia. wszystkie awarie nie były jednak w stanie unieruchomić wozu
~MACIO
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
W ZASADZIE AUTO MI SIE NIE PSULO ALE NA DZIEN DOBRY GLOWICE DO REMONTU I TURBO. 280TYS. PREBIEGU I OLEJ Z MIARKI UBYWAL ZE OCHO CHO.CZASAMI WARIOWALY WSKAZNIKI-RAZ DZIALALY A RAZ NIE.
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager III Grand Voyager
7,4
17,5
~Borys
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
W zasadzie żadnych problemów z drobiazgami - elektryka działa ok, wszystko pracuje, nic nie pada. Kiedys padł napinacz paska, ale to raczej nie problem.
Chrysler Voyager III Grand Voyager