Lista ocen Chrysler Voyager III Grand Voyager (52) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Borys
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Auto nie jest specjalnie ekonomiczne, ale stosunek koszty/komfort nie ma lepszego auta. Przeglądy nie wychodzą też tak drogo, zwlaszcza, ze jest sporo warsztatow specjalizujacych sie w amerykańcach. Polecam części MOPARowskie, bo auta je lubią. Mam auto od 4 lat, zrobilem 120.000km i jedyną poważną awarią było rozszczelnienie się chłodnicy. Nowa chlodnica 500zł i tyle. Spalanie jak w raporcie - generalnie srednio w granicach 13-14...
~Jorgensen
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Jedynym mankamentem tegoauta jest niestety spore (jak na polskie warunki)zużycie paliwa i tak miasto : 16,9 l benzyny iok 18l LPG trasa przy predkośći średniej ok 100 - 120 km/h 12,8l benzyny i 13,5l LPG na 100km. Natomiast w górskiej jeździe Bułgaria Turcja Grecja Serbia i Macedonia potrzebowało auto ok 21 litrów LPG przy czym prędkości jak na tekie warunki to 80 -120 km/h i nie jechałem wolniejz wyjątkiem niemożliwości wyprzedzania.
~PeeTee
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Można by rzec, że takie auto, to kto będzie się przejmował paliwem. Ale jednak może się przejmować, a raczej cieszyć. Auto jak na swoje gabaryty i wage nie spala tak dużej ilości paliwa jak by się wydawało. Jego spalanie jest na poziomie diesla w zwykłym, mniejszym samochodzie. Wystarczy umiejętnie operować pedałem gazu.
~sebo_ns@poczta.onet.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
autostrada do 100 km/h - 6,5 litra polska rzeczywistość trasa do 120 km/h - 7,5 - 8 litrów mojemu tacie średnio 7 pali z moją nogą i kompletem osób mieści się w 10 litrach. Ostatnio jechałem nim kompletem i z przyczepą na której wiozłem 800 kg drutu to spalił 12 litrów ale nie było góry pod którą bym 100 km/h nie wyszedł...
~Pablodiabolo
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Rozumiem, że Chrysler to marka za którą trzeba płacić, ale żeby prawy i lewy reflektor przedni miały inną cenę rożniącą się kwotą bagatela 200 zł to juz jakaś paranoja. Ceny części nie są najniższe, przeglądy mieszczę się w 600 zł to chyba nienajgorzej, biorąc pod uwagę że trzeba wlać prawie 6l oleju do silnika.
~CEGŁA
Grand Voyager 2.4 150KM 110kW
nie drogi w zakupie zużycie LPG w warszawskich korkach 14L/100km trasa 12-10L/100km ceny części przeciętne do przeżycia, tylko ta trwałość.... mój egzemplarz przy oryginalnym przebiegu 385 000 km wyglądał jak statek widmo, dużo i to drogich rzeczy trzeba było wymienić....
~maciek gg:2717183
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
przed zakupem balem sie jak to wszystko wyglada,teraz moge powiedziec ze wszystkie czesc sa dostepne bez wiekszego problemu nie wiem jak ceny napraw bo ja sam naprawiam jezeli juz cos sie stanie,koszty utrzymania takiego auta oceniam na niezbyt wysokie.
~ktoś
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
9L ON trasa, 10L - miasto. Oryginalne części bardzo drogie / np. linka zmiany biegów 600 zł/. Na szczęście bardzo szeroki rynek części używanych i zamienników. Serwis firmowy stosunkowo tani. W przeciętnym warsztacie ceny jedynie 10-15% niższe.
~Stefan el Ninio
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
I tu wreszcie jedyny minus :) Na benzynie trasa średnio 12,5/100 w mieście (Poznań) 18/100. LPG - trasa 15/100, misto 20/100. Ale i tak się opłaca. Z drugiej strony mająć taką przestrzeń i wygodę jest to nieduża cena.
~KrzycH
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
tu nie mam uwag, to nie jest samochod ekonomiczny. Ale ze wzgledu na wielkosc i jakby to przeliczyc na jednego pasazera i kg bagazu to mysle, ze nie byloby zle. Ale - jak wiekszosc - jezdze sam i jest drogo. Sytuacje ratuje gaz!!!.
Chrysler Voyager III Grand Voyager