Lista ocen Chrysler Voyager III Grand Voyager (54) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jorgensen
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Co do skrzynki właściwie nie można mieć więkdszych zastrzeżeń. Biegi wybierane są sprawnie i niewyczuwalnie , ja niestety mp wakacjach gdzie tenperatury wykańczały wszystko (Grecja Rumunia .Turcja lipiec 2007) przegrzałem elektrozawory sterujące jej pracą na szcęscie po powrocie di kraju i to już na miejscu.Koszt wraz z robocizną i częściami ok2800zł.Mechanicy stwierdzili że poza dyferencjałem(AWD) w tych skrzynkach jakiekolwiek awarie...
~zbigniewdarek@poczta.onet.pl
Grand Voyager 3.8 163KM 120kW
jeżdżąc na benzynie-doskonale nie czuć zmiany biegów jeżdżąc na gazie czasami przy zmianie na najwyższych biegach szarpie. Bardzo słabym punktem skrzyni jest mechanizm różnicowy który często (mi też) rozwala skrzynię biegów. NIE KUPUJCIE UŻYWANYCH SKRZYŃ BIEGÓW Z INTERNETU.Gdy moja uległa awarii to pomimo zakupu trzech i zapewnień sprzedawców że są sprawne z małym przebiegiem od młodych roczników wszystkie miały wadę. z tych trzech warsztat...
~kak
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Nie czuć kiedy zmienia biegi, zadziwiająca płynność, naprawdę pełen komfort. Wiem jednak że te skrzynie miały ograniczoną żywotność głownie te w modelach do 97 r, łatwo można ją tam było zerwać ruszając ostro z pod świateł bo nie miały zabezpieczenia. Mój chrysler ma prawie 300 tys km i cały czas oryginalną skrzynię, która naprawdę chodzi jak nowa :D więc nie jest powiedziane, że każda skrzynia wytrzymuje max 150 tys.
~olaf
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
kto widział A604 w środku ten rozumie o co chodzi znam tą skrzynię jak własną kieszeń niemniej jednak przy prawidłowej jeździe działa bez zarzutów(nie włączać R gdy pojad toczy sie do przodu i odwrotnie, podobnie w zimie na śliskich nawierzchniach używajcie biegów z hamulcem pozycja 1 i 3 do tego służą Bzdura że można zapomnieć o poślizgach kół TO trzeba UMIEC nie da się tym jeździć jak "popierdułką" czytaj fiat 126p
~sebo_ns@poczta.onet.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Biegi wchodzą fatalnie, mam jeszcze 20 letnie audi 80 z przebiegiem 600 tyś i do takiego auta chrysler nie ma nawet szans z taką skrzynią biegów. Ale są i jej plusy, jest dobrze wystopniowana, każdy się w niej odnajdzie, można go wysoko ciągnąć na biegach ( no może nie na 1 i na 2 biegu ), dla amatorów ekonomiczności też jest super na 5 biegu jedziemy od 60 km/h do 190km/h... ;)
~ADAM(WOLA).....theadamo@wp.pl
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Jak kupiłem było okey a póżniej się zjebało!!!nie chciał wsteczny brykać i pózniej wogóle odmówił pracy na L do warsztatu dojechałem i 4.tys zostawiłem ale zrobili mi chyba b.dobrze bo zaiwania super i stówkę już ma(przejechane) ogólna ocena skrzyni zatem okey bo to że mi wcisnał sprzedawca ze jest okey a nie było okey to juz taka rola kupującego co za kraj!!!! mader fucker!!!!!
~waldemarjagusz@wp.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Nie narzekam, trochę tylko machać trzeba, ale można się przyzwyczaić. auto mam po wymianie skrzyni, więc u mnie jak w zegarku, ładnie i płynnie. dla mnie za krótkie, ale za to silnik nie żyłowany. Silnik jest mocny, 1 czasem nie potrzebna, a na 5 można od 60 spokojnie pykać w terenie zabudowanym na tempomacie.
~CEGŁA
Grand Voyager 2.4 150KM 110kW
lewarek zmiany biegu jest zamontowany zupełnie w absurdalny sposób zupełnie jak by zrobił to pan Heniek w super tjuning centrume a nie szanująca się firma.Skrzynia sterowana linkami przez to nieprecyzyjna, i nie trwała. Moja przy przebiegu 370 000 km klasyfikowała się do wymiany , trzykrotnie mi się zakleszczyła (manual)
~andrzejmazur@vp.pl
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
Zepsula ci sie? Jezeli nie to wkrotce cie to czeka, bardzo nietrwala, b.duzy koszt naprawy, ogolnie za delikatna do silnika 3.3. Zalecana wymiana oleju i filtra aby nie ulegla uszkodzeniu to 15000 km, zadnego ciagania przyczep, zrywow, unikania poslizgu kol, szczegolnie na sniegu. Modlitwa w czasie jazdy wskazana ;-)
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager III Grand Voyager
7,4
17,5
~ripvan
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
Pierwszy raz posiadam auto z automatyczną skrzynią - trudno mi ją oceniać .Wiem jedno w korkach idealna ,ruszanie pod górkę rewelacja szczególnie dla kierowców ,którzy muszą korzystać z hamulca ręcznego. Problem lub nieznajomość obsługi pojawił się w górach - brak możliwości hamowania silnikiem .
Chrysler Voyager III Grand Voyager