Lista ocen Chrysler Voyager III Grand Voyager (47) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jorgensen
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Klimatyzacja doskonała , sprawdziłem .Przykład? Grecja : temp na zewnątrz podawana przez swamochód i termometry na wyświetlaczach w centrum Aten w granicach 38sC a wewnątrz tylko 20 sC i mogłem jeszce schładzać .Ogzrewanie jeszce do końca nie sprawdzone ale przy temp ok 1sCna zewnątzr było w środku ciepło na tyle że po dziesuięciu min jazdy musiałem znacznie zredukowaćogrzewanie
~sebo_ns@poczta.onet.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Deszczowa pogoda, 7 osób w samochodzie, a na szybach ani dymka pary, i to przy wyłączonej klimie na 3 z 5 stopni dmuchawy BOMBA!!! nagrzewnica grzeje, w upale klima chłodzi, szybko się grzeje (3 km i mamy 90 stopni w chłodnicy) tylko z ogrzaniem tej przestrzeni (bo jest jej rzeczywiście sporo) schodzi troche dłużej bo z jakies 5 km... :)
~waldemarjagusz@wp.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
W zimie nie zdążyłem sprawdzić, ale nagrzewa się w 3 minuty, poważnie. Klima chłodzi te metry zadziwiająco szybko. Myślałem,że przy takiej budzie nie wydoli, ale tu pełen szacun. Nawet tylne miejsca nie są poszkodowane.
~andrzejmazur@vp.pl
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
W zimie wnetrze bardzo szybko sie nagrzewa. Jezeli chodzi o klime to nie wiem bo od poczatku bo sie zapsula :-), a balem sie pojechac do ASO i spytac o koszt naprawy. Bardzo sympatycznie jezdzi sie ze skora bez klimy ;-)
~PeeTee
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Można się w nim upiec, albo zamrozić. Jednym przyciskiem, i delikatnie chodzącym suwaczkiem możemy zrobić obydwie z tych rzeczy. A do tego wszystko działa jak należy. Niestety, do czasu...
~Stefan el Ninio
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
W mojej wersji (LXi) każdy rząd siedzeń ma osobne nawiewy (2+2+3). Mimo 12 litrów płynu w obiegu auto nagrzewa się szybko. Klima ma również odpowiednią wydajnosć.
~Borys
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Żadnych wad - bardzo wydajna klima, a przy tej kubaturze (jak w autobusie!) auta to nie takie proste. Latem chłodzi, zimą grzeje - jest ok!
~CEGŁA
Grand Voyager 2.4 150KM 110kW
ogrzewanie bardzo słabe....Polska to nie California za to klima naprawdę ok, nie licząc ostatniego przedziału tam klimka ledwo co dolatuje
~ripvan
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
trzy strefowa klima spisywała się bardzo dobrze wszyscy ,którzy wsiadali do autka byli zachwyceni . Ogrzewanie sprawdzę już dzisiaj na zewnątrz 1 stopień
~mr.van
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
fatalny nawiew na przednią szybę - działa tylko(!) z klimą. W zimie trzeba tę klimę ogrzewać bo po prostu robi sie zimno w samochodzie.
Chrysler Voyager III Grand Voyager