Lista ocen Chrysler Voyager III Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW 1996-2000 (11)

~Borys
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Jest to jedno z lepszych aut jakimi jeździłem. Nie mówię tu o osiągach, bo autko na autostradzie lubi 140kmph a na trasie ok. 100-110, ale przede wszystkim o KOMFORCIE ! Komfort, gabaryty, przestrzeń, wygoda to słowa opisujące to auto. Wielki rozstaw osi w Grandzie, duże koła, duży silnik, komfortowe zawieszenie - wszystko to wpływa na przyjemnosc z jazdy. Oczywiście w zakrętach to nie sportowy mercedes, ale umówmy się - takimi autami się...
~Jorgensen
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Uważam że Chrysler Garnd Voyager i jego rówieścnicy (Dodge ,Plymouth) to bardzo udane konstrukcje. Wprawdzie crusch testy nie są tak dobre jak dla Espace, Grand Espace ale nie jest też tak tragicznie.W stosunku do Renault ma niewątpliwie w postaci niezagrażającej mu korozji, lepszego dostępu do wnętrza.szeroko otwierane i uchylane boczne drzwi, a ponadto lepsze oświetlenie wnętrza. Napewno przy prędkości ok 110km/h jest subiektywnie cichszy...
~kak
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Dzisiejsze samochody odchudzone, plastikowe zabawki, ładne atrapy a w środku nie ma duszy, cieniutkie plastiki, kabelki grubości włoska, 1.4 10 razy turbodoładowane silniki które rozpadną się po 100 tys km, milion systemów które spowodują, że kierowca za chwilę nie będzie potrzebny. Oh gdzie ta stara dobra motoryzacja :( Dlatego kocham mojego ciężkiego, ogromnego, prawdziwego, 16 letniego chryslera, za jego prostotę, olbrzymi, wytrzymały,...
~kris
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Samochód zakupiłem do przewożenia sprzetu, a wiec do pracy..czesto ładuje po ok 500 kg plus dwie os. załadowany prowadzi się jeszce lepiej niz pusty. Generalnie dla mnie super samochód..troche leciwy więc nie wygląda szałowo ale jak się dba o niego to praktycznie bezawaryjny. Nie zdazyło się zebym wracał z nim na lawecie :) Mój cały czas pod opieką serwisu P. Włodka na ul Kaczej w krk.
~dzierzoniow@o2.pl
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Super auto rodzinne za rozsądną cenę ,w moim przypadku AWD śmiało można jechać do każdego zakątka Europy o każdej porze roku...Zimą przebywam w Szwajcarskich alpach i nie mam żadnych problemów z poruszaniem się .Głównym atutem jest instalacja gazowa
3,8
~ADAM(WOLA).....theadamo@wp.pl
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
bARDZO WYGODNY,MIęKI POPROSTU REWELKA NA TRASY DUżA RODZINKA...SUPER A MóJ PIES ZACHWYCONY LEżY JAK W AUTOBUSIE...HE:)WBREW POZOROM AUTO NIE PRZESTRASZA W GABARYTAMI SWOIMI NP. W PARKOWANIU...POLECAM A WSZCZEGOLNOSCI 3,8 AWD NA CZTERY TO NA CZTERY ZAWSZE LEPIEJ!!!!
~KrzycH
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
polecam woz tym co takich rozmiarow potrzebuja. i tym co lubia wugodnie w rodzinie podrozowac. Nie ma lepszego salonu do przemieszczania sie na duze odleglosci
~jh10@wp.pl
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Doskonały samochód na dłuższe trasy np.: na narty do Włoch. Instalacja LPG pozwala jeździć tym samochodem po takich samych kosztach jak np.: Golfem 1,6. Potrójna klimatyzacja (regulacja temperatury: kierowca, pasażer, tylny przedział pasażerski) i nawiewy na każdy fotel czynią go bardzo komfortowym. Doskonałe zawieszenie oczywiście pod względem komfortu (bardzo miękkie) - nie jest to samochód sportowy – sprint do setki w ok. 12 sek.
4,1
~lejek
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
całe szczęście że to nie diesel (strasznie są głośne ) (Wyciszenie)
~GDYNIANKA
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
dobre auto pod wzgledem blach i ogolnie mechaniki tyl ze bardzo drogi ,ale za to jak sie w nim wszystko zrobi to jest super ,noi najwazniejsze ze jest naprawde bezpieczne
Chrysler Voyager III Grand Voyager