Lista ocen Chrysler Voyager III Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW 1996-2000 (6) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jorgensen
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Jak na made by USA - Europe zmontowany w Grazu to nie spotkałem się z problemami a nawet drobiazgami które by były kłopotem,to samo stwierdzali mi zaprzyjaźnieni właściciele podobnych modeli , natomiast wiem że model z roku 2006 (2,8 CRD) który jest użytkowany przez mojego kuzyna miał problemy z DVD gdyż pasażerowie podczas jazdy czasami tracili możliwość oglądania (wydaje się że winę za to ponosi laser w odtważaczu)
~ADAM(WOLA).....theadamo@wp.pl
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
NA TYM POLU NO TYLKO PRZECIęTNIE TO NIE JEST SAMOCHóD KTóRY JEST BEZ AWARII...COś TAM ...ZAWSZE WYJDZIEN NP.WYCIERACZKI USTERKA Z POZORU BłACHA A PóL SAMOCHODU TRZEBA BYłO ROZEBRAć..HE...:)
~Borys
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
W zasadzie żadnych problemów z drobiazgami - elektryka działa ok, wszystko pracuje, nic nie pada. Kiedys padł napinacz paska, ale to raczej nie problem.
~dzierzoniow@o2.pl
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
czasami dokucza elektryka a u mnie konkretnie regulator prędkości wycieraczek(którego jeszcze nie zlokalizowałem)
~kris
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
nic szczególnego..wszystko to co trzeba robic w kazdym samochodzie na bieżaco
~KrzycH
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
no to jest nieżle choc mogloby byc lepiej. Ale pamietajmy, ze to tylko drobiazgi
Chrysler Voyager III Grand Voyager