Lista ocen Chrysler Voyager III Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW 1995-2000 (16) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablodiabolo
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Od początku właściwie mam problem z popychaczami, które podczas odpalania przy zimnym silniku wyskakują. Nie wiem czego to przyczyna, bo mechanicy rozkładają ręce że to moja wina, że źle użytkuję, pozostawiam bez komentarza, jeden nawet powiedział, że na przeglądzie zły olej wlałem. Komu tu wierzyć? Cena naprawy w Poroninie 120zł. POPRAWKA! Jednak w Poroninie tak skręcili popychacze, że nie wypadają i nie ma problemu z odpalaniem i stresem że...
~Ala
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Części drogie oczywiście do silników disla. Silnik Alfy Romeo z czterodzielnymi głowicami produkowany w latach 1994-1999( mogę pisać tylko z tych roczników ponieważ takimi jeździłam)to dno i wodorosty. Są Fabrycznie niedopracowane i bardzo awaryjne. Gdyby firmie naprawdę zależało na klijentach, to sami by te silniki wymieniali.Karoseria ocynkowana solidnie bez zażutów.
~PeeTee
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Na niedbalstwo jest strasznie wrażliwy. Przełożysz wymiane oleju na kiedy indziej? Proszę bardzo, rozrząd do roboty. Potem dolejesz płynu chłodniczego? Proszę bardzo, głowice i uszczelka do wymiany. Nie dotankujesz? No to zapowietrzamy silnik i kicha. To auto daje wiele od siebie użytkownikowi, ale w zamian oczekuje także czegoś od samych użytkowników.
~sebo_ns@poczta.onet.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
340 tysiecy a w aucie od nowości robione było z pozaeksploatacyjnych rzeczy: -pompa wody -pompa wspomagania -rolki (same łożyska) na pasku wieloklinowym. Myślałem że ta lista będzie dłuższa echh, co to za samochód co się nawet psuć nie chce, ja nie wiem ludzie co wy tym chryslerom robicie że tak narzekacie na nie :)
~waldemarjagusz@wp.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Nie odnotowałem i mam nadzieję, ze tak już pozostanie. Auto miałem serwisowane do końca, wszystko na czas robione, może dlatego w tak dobrym stanie, inni sie uskarżają na silniki i skrzynie. U mnie jest OK
~prokockimat@interia.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Auto mialem przez rok: uszkodzenie sprezarki, uszodzenie sprezarki do klimatyzacji, luzy w zawieszeniu, uszczelka pod glowica, problemy z odpalaniem w zimie.
~zymir
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Z poważnych usterek: wymiana sprzęgła (nie do końca konieczna), regeneracja maglownicy.
~mierstak
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
jak ktos wczesniej napisal ''nigdy nie wiesz czy dojedziesz do celu''
~lajos
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
rozpadła sie skrzynia biegów-podobno w manualnych dość często sie zdarza

Chrysler Voyager III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~probert76@wp.pl