Lista ocen Chrysler Voyager III Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW 1995-2000 (20) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sebo_ns@poczta.onet.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Biegi wchodzą fatalnie, mam jeszcze 20 letnie audi 80 z przebiegiem 600 tyś i do takiego auta chrysler nie ma nawet szans z taką skrzynią biegów. Ale są i jej plusy, jest dobrze wystopniowana, każdy się w niej odnajdzie, można go wysoko ciągnąć na biegach ( no może nie na 1 i na 2 biegu ), dla amatorów ekonomiczności też jest super na 5 biegu jedziemy od 60 km/h do 190km/h... ;)
~waldemarjagusz@wp.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Nie narzekam, trochę tylko machać trzeba, ale można się przyzwyczaić. auto mam po wymianie skrzyni, więc u mnie jak w zegarku, ładnie i płynnie. dla mnie za krótkie, ale za to silnik nie żyłowany. Silnik jest mocny, 1 czasem nie potrzebna, a na 5 można od 60 spokojnie pykać w terenie zabudowanym na tempomacie.
~ktoś
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Skrzynia manualna. Dno do kwadratu. Bieg 1 i 2 wchodzą fatalnie. Zimą sytuacja pogarsza się jeszcze bardziej. Może stanowic zagrożenie w ruchu, ponieważ nie zawsze udaje się włączyc pożądany bieg gdy jest pilnie potrzebny.
~zymir
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Skrzynia jest bardzo specyficzna (przynajmniej w moim egzemplarzu), czasem jest problem przy redukcji z 2 na 1, czasem ciężko wrzucić 1. Jednak przyzwyczaiłem się to tego dziwactwa.
~PeeTee
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Lewarek umiejscowiony tak sobie, ale dobry kierowca będzie w nim mógł zmieniać biegi tak że nawet nie poczuje że je zmienia. Przełożenia wg. mnie są odpowiednie.
~maciek gg:2717183
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
skrzynia jak skrzynia,mojej zonie przeszkadza to ze po wlaczeniu biegu lewarek wraca do pozycji luzu i ona czasami nie wie na ktorym biegu jedzie.
~Pablodiabolo
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Ostatnio mam problemy z wrzuceniem dwójki z trójki. Skrzynia w miare precyzyjna ale ta dwójka potrafi zdenerwować, szczególnie w mieście...
~wojtekgawron1@wp.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Tu jest nie najlepiej, biegi moglyby wchodzic lzej i bardziej plynnie. Kwestia przyzwyczajenia, ale tragedii nie ma.
~Robson
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Skrzynia nawet niezla ale tez juz zdarzylem ja naprawiac koszt wiekszy niz w automacie.

Chrysler Voyager III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~seb
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Męcząca, któtkie przełożenia. Powinny być dwa biegi: do ruszania i do jazdy.
Chrysler Voyager III Grand Voyager