Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan (64) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 87 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roger84
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Tu się zaczynają schody. Samochód naładowany jest wręcz rzeczami, które w każdej chwili mogą odmówić posłuszeństwa. Przekłamujący wskaźnik paliwa (dwa razy mi zabrakło, mimo że miałem jeszcze nie tak mało), odkręcające się spinki od wszelkiego rodzaju rurek i wężyków przez co np. może sobie uciec płyn z chłodnicy, psujące się zamki szczególnie w tylnej klapie, upierdliwe radio, które ma tendencje do kodowania a z odkodowaniem już nie tak...
~On
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Dla mnie jest to auto doskonałe. Na wiosnę będę miał do wymiany szczotki silniczka elektrycznego podnoszenia szyby. Zużyły się, a nowe które zaadoptuję np. od odkurzacza będą kosztować może 10 zł max. \"Wariujący\" włącznik wycieraczek przedniej szyby.Niezależnie ode mnie, ustawiona przerwa ich działania sama się ustawia.Prawie jak czujnik deszczu ;-) Czas było do tej \"usterki\"przywyknąć i przywykłem.
~Roger84
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Ciągle coś się psuje. A to coś kapie, a to pasek alternatora spada, a to gdzieś coś nie działa, gdzieś się coś zacina. Wieczny problem z małymi naprawami, które jednak często unieruchamiają samochodów. Bywały usterki za 20 zł, przez które samochód stał u mechanika tydzień bo nie było wiadomo co się z nim dzieje.
~PiotrS
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Zdarzają się, natomiast od 9 lat jak nim jeżdżę zawsze dowiózł mnie do domu, w tym okresie dwa razy sciągałem go lawetą spod domu do warsztatu, ale za pierwszym razem okazało się, że awaria akumulatora, za drugim- zawiesił się wskaźnik paliwa i całe wyjeździłem- wystarczyło dolać. Dla mnie bomba!
~stefanwietecha@onet.eu
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
w II często przy szbkości 140km/h wskazówka zegara ciśnienia oleju spadała na \"O\",po odpuszczeniu gazu podnosiła się o dwa pola w górę,winny przebity czujnik oleju.da się z tym jeżdzić,w III jest kontrolka ,ona już nie oscyluje,bo jak się zaświeci to jest zły sygnał
~wadim
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Pęknięta taśma pod kierownicą ( nie działa tempomat, świeci kontrolka od AIRBAG-ów, nie dziła klakson). Elektryka - porażka: Brzęczą przekaźniki, zawodzi potencjometr pedału gazu, nie włączają sie wentylatory chłodnic. Wszystko powyzsze to niedopracowany system elekryczny.
~aga lada
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
bolączka to oświetlenie [zbyt mały przekrój przewodów] wiecznie przegrzewające się złacza.drobne usterki typu zacinający się mechanizm uhylania tylnych szyb.skrzypiace pla s tiki,odstajece kawałki tapicerki,szybko zdzierajace się klocki hamulcowe
~Marian73
Minivan 3.0 133KM 98kW
casem fałszywe komunikaty-check engine,po 17 latach pekl wężyk paliwa,i naprawy wymagal mechanizm spuszczania recznego,pekl pasek wielorowkowy 79 zl plus wymiana napinacza z rolka 200 zł.w sumie nie ma się co psuc w tym aucie.,.,
~szary73@gmail.com
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Tutaj plastiki nie pozostawiają miejsca na zbyt wiele wyrozumiałości, i jeśli ktoś ma mniejszy próg odporności na plastik ogólnie to wrażenia mogą być mieszane. Lecz bez tragedii, da się to znieść, kwestia przyzwyczajenia.

Chrysler Voyager III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
ludzie niebujcie sie kupowac tego auta i niesluhajcie tego co pisza w gazetah ze voyager sie psuje. mialem ,toyote,mazde i nissana , to dopiero sie jebalo samochody jedno razowe. i oczywisce francuzy na czele.
Chrysler Voyager III Minivan