Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan (58) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
jest OK. LATO = dwustrefowa klima daje możliwość zarządzania temp w całym wnętrzu. Przy mega upałach tez jest ok tylko trzeba chwilkę odczekać aż fotele i podłoga dojdą do siebie z temp, a potem to nadmuch na 2 powinien być absolutnie wystarczający. ZIMA = ogrzewanie jest bardzo wydajne. Duży silnik generuje dużo ciepła więc zanim osobówka zacznie być letnia tutaj będzie już dmuchać naprawdę gorącym powietrzem. Przy podgrzewanych fotelach...
~MariuszNawrot
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Jeżdżę tym autem jako kierowca w 99% i oceniam je, jako najwygodniejsze auto jakim kierowałem. Oczywiście komfort pasażerów drugiego i trzeciego rzędu siedzeń spada wraz ze wzrostem osób w kabinie. W konfiguracji 2+2 jest równie wygodne dla wszystkich podróżujących. Jednak gdy trzeba zabrać kolejne dwie lub trzy osoby + bagaż pasażerowie mogą odczuwać brak miejsca na nogi. Jednak fotele oceniam na wyjątkowo wygodne.
~efekt
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
rewelacja.1 siedzenia suuuper, 2-gi rząd ciut mniej ale i tak leżanka, 3-ci rząd (fotele kapitańskie) rewelacja - -możesz się wyciągnąć że chcho - nogi nawet osoba zw zwrostem 2,50 może sobie wyprostować. Duzo schowków, a na wyjazd wakacyjny jest tyle miejsca między fotelami na środku i po bokach że możesz zabrać prawie każdą niewyobrażalną ilość towaru.
~Tusio
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Spacerować można wewnątrz. dla dzieci wszystko co potrzeba. Każdy (6 osób) ma swoją przestrzeń z 2 podłokietnikami, lampkę, wieszak, miejsce na napoje, schowek, dużo miejsca na nogi. Ja ma 186 cm wzrostu i wszędzie mi wygodnie, a nogi mogę sobie wyprostować siedząc na dowolnym z foteli.
~Michał
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Kierowca i pasażerowie mają mnóstwo miejsca - wersja krótka 6 osobowa. 6 dorosłych osób podróżuje bardzo wygodnie. Jak jadę z rodzinką 2 + 2 + DVD na zagłówkach siedzeń 1 rzędu to LUKSUS - można się gonić i pociechy wytrzymują nawet 300 km bez postoju.
~Hack
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Lepiej to chyba tylko w Grand albo w autobusie. Przy rozłożonej tylnej kanapie upychałem w bagażniku głęboki wózek. Na wakacje cały bagaż 5-cio osobowej rodziny wraz ze spacerówką trafił do bagażnika. Pod nogami tylko to co na drogę.
~Tusio_2005
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
przestrzeni szczególnie dla wyższych kierowców jest pod dostatkiem. Dla pasażerów też nie można miecżadnych zastrzeżeń. najwygodniej jest za kółkiem i w 3 rzędzie siedzeń, bo nogi można wyprostowac z obu stron fotela 2 rzędu.
~Mariusz Wałbzych
Minivan 2.0 i 133KM 98kW
7 Pełnowymiarowych miejsc możliwość dowolnej konfiguracji nawet do jazdy tyłem. Płyta karton-gipsowa wchodzi na płask. Płaska podłoga. Ja używam go jako "campera". Spanie 126/240.
~Bocian78
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
To jest to, czego oczekuje się od tego typu samochodów. Po wyjęciu tylnych kanap i rozłożeniu materaca o wymiarach standardowego łóżka, można się tam całkiem wygodnie wyspać w dwie osoby :)
~klubowicz91@o2.pl
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Auto jest bardzo duże i wygodne przeznaczone dla większej rodziny lub do transportu większych partii towarów ,rożnej maści po wyjęciu dwóch ostatnich rzędów siedzeń jest ponad 2000litów przestrzeni bagażowej.
Chrysler Voyager III Minivan