Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan (65) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 86 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Silnika właściwie nie słychać. Jeżeli nie jeździsz powyżej 130 km/h i nie będziesz deptał do podłogi przy przyspieszaniu to będziesz słyszał jedynie lekki miło niski i cichy pomruk z tyłu auta. Słabiej wyciszone są drzwi. Warto dodatkowo wygłuszyć matą jaka stosują serwisy montujące sprzęt audio. Wtedy będziesz odizolowany od otoczenia.
~voyager
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Tu inzynierowie sie nie postarali. Przy ponad 100km/h na 5 robi sie juz glosno gdy silnik osiaga 2 tys obrotow i wiecej. Sytuacje ratowalby przyjemniejszy odglos silnika, ale na taki nie ma co liczyc. Raz stalem z zapalonym silnikiem oraz otwartym oknem - mialem uczucie ze gazuje za mna jakis ciagnik :|
~MariuszNawrot
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Średnie jak na auto w tej klasie. Boczne, przesuwne drzwi mają tendencję do przenoszenia dźwięków z zewnątrz. Jednakże pamiętajmy, że mówimy o vanie z 2000 roku a nie o S-klasie pokroju Mercedes lub BMW serii 7.
~Tomaso
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Nie za dobre z powodu silnika. NIe czepiam się bo wiadomo że nie osiągnie się wyciszenia w Vanie, który jest duży i wysoki na poziomie opływowego auta osobowego jak Peugeot 406, którego nadwozie projektowała Pinifarina. Coś za coś.
~efekt
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
mogoby byc lepiej w bocznych drzwiach, Silnika nie słychac w ogóle - -jedynie niski pomruk z tyłu auta. Wiatr powyżej 120 km/h szumi głośniej - ale i tak można rozmiawiac wtedy normalnie bez krzyków.
~stefanwietecha@onet.eu
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
słyszę motor,mimo że założyłem zestaw nowych tłumików,ale myślę że złącze między kołnierzem a rurą przepuszcza.Mam wystrzępioną matę pod maską,może to też trochę decybeli dodaje?
~Mariusz Wałbzych
Minivan 2.0 i 133KM 98kW
sam silnik jest cichutki. Jednak dużo tej blachy i z zewnątrz słychać. Pomykam od czasu do czasu A8 wiec mam porównanie do wyciszonego dupo wozu.
~Tusio
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
silnika nie słychać. jedynie jego pracę zdradza niski pomruk z tyłu auta. Jedyny szum top drzwi boczne przesuwane - tędy do wnętrza trafiaja odgłosy ulicy.
~szary73@gmail.com
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Na autostradzie przy 140 km/h słychać opony i wiatr, kiedy zwolnisz możesz szeptać z rozmówcą i będziecie się słyszeć.
~Michał
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Tak jak wspomniałem dieselek jest trochę głośny. Optymalnie maks to 2,5 tys obrotów i 110 km/h, później bardzo głośno.
Chrysler Voyager III Minivan