Ocena kierowcy - Chrysler Voyager III Minivan

rutmot, 13 lat temu
Silnik 2.4 i 150KM 110kW
Rok produkcji 1997
Chrysler Voyager III Minivan 2.4 i 150KM 110kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Auto rewelacyjne. Z czystym sercem mogę polecić każdemu, kto ma rodzinę i chce komfortowo podróżować. Auto stosunkowo tanie w zakupie i wbrew powszechnym opiniom nie obciąża budżetu na co dzień. Po 4 latach jazdy pozostawia u mnie same miłe wspomnienia. Niestety z uwagi na metrykę (14 lat) zdecydowałem się go sprzedać. Już wiem, że będę żałować.
Nie wiem czy wszystkie silniki tak mają, ale mój chodzi dość głośno i trochę podobnie jakby klekotał diesel. 150 koni to niby dużo, ale w aucie ważącym 1800 kg nie mamy szans się ścigać. Silnik nigdy mnie nie zawiódł. Więc daję 4.
Nie mam uwag. Skrzynia manualna. Działa bez zarzutów. W ub. roku (czyli w 13 roku życia auta) był wyciek ze skrzyni. Okazało się, że wystarczyło dociągnąć wszystkie śruby i wyciek ustąpił.
Nie miałem większych problemów. Standardowe wymiany łożysk, łączników itp.
Co tu pisać? Widoczność rewelacja!
Wzór prawie pod każdym względem. Brakowało mi tylko dodatkowych uchwytów na napoje dla kierowcy i pasażera, jeżeli te między fotelami uznamy za uchwyty dla pasażerów w 2 rzędzie.
Rewelacja. Auto się szybko nagrzewa w zimne dni. W gorące klima hula, że aż miło!
Jak to mówią moi koledzy. Czujemy się jak na fotelu w dużym pokoju. Brakuje tylko telewizora do pełni szczęścia.
Mogłoby być lepiej.
Nie narzekam. Nie było żadnych usterek, które by były bolesne dla kieszeni. Jazda na gazie tańsza niż benzynową Corsą 1,2.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.4 i 150KM 110kW [l/100km]

12,7