Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan 2.4 i 150KM 110kW 1995-2000 (16) - Całokształt

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bocian78
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Doskonałe auto zarówno do codziennej jazdy, jak i na weekendowe wypady daleko za miasto. Wygoda i funkcjonalność doskonale rekompensują spalanie i inne niedoskonałości. Pragnę jednak uczulić potencjalnych nabywców na bardzo dokładne sprawdzanie aut przed ewentualnym zakupem, ponieważ nierzadko są to samochody wyeksploatowane do granic możliwości. Zakup takiego egzemplarza może się z czasem bardzo dotkliwie zemścić na naszym portfelu. Jeśli...
~krzysztof.malbork@neostrada.pl
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Mam go od roku bardzo wygodne autko ,byłabym zadowolona ale- nie schodzi z obrotów , nie wyłancza się wentylator. komputer nic nie pokazuje , mechanicy niewiedzą co jest .A tu lato i co dalej jak nikt nic nie wie . Pomijając spalanie ,jakby ktoś mi podpowiedział co można jeszcze sprawdzić aby go naprawić .TO byłabym z niego bardzo zadowolona.Bo przy wyprzedzaniu jest tragicznie zero mocy .Na trasie ok.
~rutmot
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Auto rewelacyjne. Z czystym sercem mogę polecić każdemu, kto ma rodzinę i chce komfortowo podróżować. Auto stosunkowo tanie w zakupie i wbrew powszechnym opiniom nie obciąża budżetu na co dzień. Po 4 latach jazdy pozostawia u mnie same miłe wspomnienia. Niestety z uwagi na metrykę (14 lat) zdecydowałem się go sprzedać. Już wiem, że będę żałować.
~merol
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Mam ten samochod i slyszalem ze niedlugo powinna mi pasc skrzynia :D jak na razie nie mam z nia problemow ale chcialbym sie juz za wczasu ubezpieczyc. gdzie zrobic to najlepiej? dodam ze mieszkam na podkarpaciu, tak wiec najdalej krakow - w-wa. jaki jest koszt nowej?
~Darek
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Samochód z wyglądu ładny i bardzo wygodny. I to tylko te dwie pozytywne cechy. Reszta to niestet negatywy. W wersji Voyager bez grand za mały bagażnik. Zbyt duża usterkowość, za drogie części zamienne i za mała wiedza fachowców od tych samochodów.
~k.adam@hoga.pl
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
auto luksusowe z górnej półki, jakość wykończenia lepsza niż w nie jednym nowym vanie. Większość aut, które widziałem była w bardzo dobrym seryjnym wyposażeniu. Mankamenty jak w każdym samochodzie zawsze są ale oólnie jestem bardzo zadowolony
~MALY173@INTERIA.PL
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
zauważyłem ze jakis pan pisał tu że świeciły mu airbagi , mi też świecą i nie wiem czemu a poduszki są bo sprawdzałem moze ktos mi pomoze usunąć tą usterke jak coś to na maila MALY173@INTERIA.PL ,
~galaxsport@op.pl
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
miałem kilka aut,niewątpliwie to jest najlepsze,pakowne,komfortowe.czego można chcieć wiecej od samochodu.nie zamieniłbaym go na żaden inny,chyba że nowszy!!!
~MariuszNawrot
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Ogólna ocena auta to prawie doskonała, lecz nie może taką być, bo co napisali by Ci którzy posiadają nowsze modele?

Chrysler Voyager III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~cezaryn31@o2.pl
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
pomimo tych kilku usterek jestem z niego bardzo zadowolony bo czy sa auta z tego rocznika i z takim przebiegiem ktore sie nie psuja?:)
Chrysler Voyager III Minivan