Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan 2.4 i 150KM 110kW 1995-2000 (12) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aga lada
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
bolączka to oświetlenie [zbyt mały przekrój przewodów] wiecznie przegrzewające się złacza.drobne usterki typu zacinający się mechanizm uhylania tylnych szyb.skrzypiace pla s tiki,odstajece kawałki tapicerki,szybko zdzierajace się klocki hamulcowe
~tempra
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Po zakupie wymieniłem pakiet startowy i jeżdżę. Ostatnio odezwał się drążek stabilizatora. Komplet orginalnych amerykańskich gum 54zł. Przestała się otwierać tylna boczna szyba uchylna, ale było minus 14.
~MariuszNawrot
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Uciążliwe dźwięki, skrzypienia z foteli drugiego rzędu, trudne do zlokalizowania i usunięcia. Złamanie foteli przedniego rzędu, głównie fotela kierowcy.
~SNAKE
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Wymieniony reduktor LPG, łączniki stabilizatorów, przejechałem nim 25000 km - dwie trasy zagraniczne po 2500 km bez jakichkolwiek przykrych przygód
~Bocian78
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Centralny zamek, łączniki stabilizatorów, awarie oświetlenia wewnętrznego, spalony przekaźnik wentylatorów chłodnicy.
~kedziora@onet.eu
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
jak na razie tylko tankowałem. nic nie robiłem bo nie było co. plastiki zaczynają trzeszczeć ale po włączeniu radia nic nie słychać.
~k.adam@hoga.pl
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
ma swoje tajemnice, ale jak się je pozna to jest OK.(wycieraczki, wentylacja, clock spring) Zainteresowani wiedzą o czym piszę
~cezaryn31@o2.pl
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
świecaca kontrolka poduszek choc obie sa na miejscu,niewielkie wycieki oleju z silnika i skrzyni biegów
~gracjan0@op.pl
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
drobne problemy z suwanymi drzwiami, pękające klosze przednich lamp, drobne stuki w zawieszeniu
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager III Minivan 2.4 i 150KM 110kW
13,5
~margwi
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
zdarzają się jak w każdym aucie, najczęściej gumy przedniego stabiliozatora
Chrysler Voyager III Minivan