Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan 2.4 i 150KM 110kW 1995-2000 (8) - Ergonomia

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tempra
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
To najsłabsza kategoria Voyagera. Całkowity brak schowków w drzwiach, półek, kieszeni bo to wszystko co jest w moim vanie miałem do tej pory w każdym kompakcie. Bardzo niewygodne fotele do dalszej jazdy, słaba regulacja, żle wyprofilowane oparcie. Sytuację ratuje wielkość fotela i podłokietniki. Piekielnie ciężka ławka w trzecim rzędzie jak ją wyjmę to ciągle stoi w garażu, gdyż wtedy dopiero mam bagażnik. zakupy latają po całym aucie bo nie...
~MariuszNawrot
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Wszystkie przełączniki \"na swoim miejscu\" czyli tam gdzie się ich spodziewa przeciętny kierowca, wszystkie dobrze oświetlone. Żadnych chromowanych ozdobników które lubią oślepić po odbiciu słońca jak np. gwiazda mercedesa na kierownicy w Sprinterze. Dodatkowo sterowanie tempomatem w kierownicy.
~rutmot
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Wzór prawie pod każdym względem. Brakowało mi tylko dodatkowych uchwytów na napoje dla kierowcy i pasażera, jeżeli te między fotelami uznamy za uchwyty dla pasażerów w 2 rzędzie.
~Bocian78
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Wszystko jest na swoim miejscu. Obsługa niemalże intuicyjna. Zastanawia mnie jedynie po co komu aż 3 tryby pracy tylnej wycieraczki? :)
~kedziora@onet.eu
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
samochód stworzony dla wygodnych.kanapy jak w domu.nie muszę się śpieszyć bo jazda nie męczy.po ośmiu godzinach jazdy wysiadam wypoczęty i nie połamany.
~aga lada
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
jak na takie auto wymagał bym dużo więcej .makabryczny demontaż foteli [trzeba kawał chłopa ]
~gracjan0@op.pl
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
z rezerwą należy podejść do amerykańskiej myśli technicznej, a wówczas będzie dobrze
~cezaryn31@o2.pl
wszystko na swoim miejscu