Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan 2.4 i 150KM 110kW 1995-2000 (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MariuszNawrot
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Cena a jakość? To dobry wyznacznik. W zakupie tańszy od europejskich konkurentów a przy tym znacznie wygodniejszy. Ceny części zamiennych podobne. Stylistycznie - o gustach się nie rozmawia. Ja nie zamieniłbym na Scharana czy Galaxy.
~bolec
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
samohód wygodny sprawny co lamnie najważniejsz pojemny.Ostatnia wizyta w serwiśie bmg gdynia bardzo mnie zaskoczyła a zwłaszcza bardzo sprawna i szybka obsługa mojego samochodu przez mechaników
~Bocian78
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Za stosunkowo niewielkie pieniądze możemy nabyć duży, ponadprzeciętnie wygodny i funkcjonalny samochód. Gdyby niektóre części i naprawy były troche tańsze, byłoby super.
~aga lada
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
gdybym miał kupić nowe -nigdy ale używane są dość tanie w stosunku do innych vanów dlatego warto kupić używane ale nie zjechane i z pewnego żródła i ta PRESTRZEŃ
~tomsz-nowicki@wp.pl
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
wielkie auto cena ok i fajny motor z ręczną skrzynką jedziesz 80 i walisz 2 i nikt nie ma szans bo kończysz na 120
~gracjan0@op.pl
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
jakośc to kwestia gustu. wykończenie jest trochę inne w europejskich czy japońskich autach. cena przemawia jednak na korzyść voyagera
~MALY173@INTERIA.PL
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
cena auta nie jest zła ale utrzymanie masakrycznie drogie kazda część zaczyna sie od 400 zł :((
~margwi
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
auta bez konkuręcji , nie ma auta tej wielkości i z tym wyposażeniem za te pieniądze
~cezaryn31@o2.pl
kupiłem auto za 10000 z niemiec plus 1200 opłaty plus sekwencja brc za 2600
~kedziora@onet.eu
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
za niecałe 20 tys. auto dla wygodnych.nie chce się wysiadać.
Chrysler Voyager III Minivan