Lista ocen Chrysler Voyager III (100) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 136 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablodiabolo
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Powiem tak, na dzień dobry od momentu kupienia samochodu już włożyłem do niego około 4000 zł, ale miał on przebieg 192.000 km więc zdecydowałem się na wszelki wypadek pewne rzeczy powymieniać. I jeszcze jedno, strzelił mi pasek klinowy i rozwalił rolki z napinaczem. Koszt części około 2200 zł. Teraz mam 220.000 km i co 150 km mam kolejne naprawy. Na początek pękła pompa wody, czyli do wymiany pompa plus nowy pasek klinowy, szykuje sie łożysko...
~Roger84
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Tu się zaczynają schody. Samochód naładowany jest wręcz rzeczami, które w każdej chwili mogą odmówić posłuszeństwa. Przekłamujący wskaźnik paliwa (dwa razy mi zabrakło, mimo że miałem jeszcze nie tak mało), odkręcające się spinki od wszelkiego rodzaju rurek i wężyków przez co np. może sobie uciec płyn z chłodnicy, psujące się zamki szczególnie w tylnej klapie, upierdliwe radio, które ma tendencje do kodowania a z odkodowaniem już nie tak...
~On
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Dla mnie jest to auto doskonałe. Na wiosnę będę miał do wymiany szczotki silniczka elektrycznego podnoszenia szyby. Zużyły się, a nowe które zaadoptuję np. od odkurzacza będą kosztować może 10 zł max. \"Wariujący\" włącznik wycieraczek przedniej szyby.Niezależnie ode mnie, ustawiona przerwa ich działania sama się ustawia.Prawie jak czujnik deszczu ;-) Czas było do tej \"usterki\"przywyknąć i przywykłem.
~Jorgensen
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Jak na made by USA - Europe zmontowany w Grazu to nie spotkałem się z problemami a nawet drobiazgami które by były kłopotem,to samo stwierdzali mi zaprzyjaźnieni właściciele podobnych modeli , natomiast wiem że model z roku 2006 (2,8 CRD) który jest użytkowany przez mojego kuzyna miał problemy z DVD gdyż pasażerowie podczas jazdy czasami tracili możliwość oglądania (wydaje się że winę za to ponosi laser w odtważaczu)
~zymir
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Drobne usterki jakie wystąpiły przez te 7 lat (teraz auto ma 16 lat !): problem z otwarciem okna od strony pasażera, padła klamka bagażnika, padła regulacja ustawienia świateł, nowy akumulator, wymieniony był napinacz paska alternatora, zbiorniczek przelewowy płynu chłodzącego (ktoś się przyczynił do tej usterki). Często padają żarówki H7.
~Roger84
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Ciągle coś się psuje. A to coś kapie, a to pasek alternatora spada, a to gdzieś coś nie działa, gdzieś się coś zacina. Wieczny problem z małymi naprawami, które jednak często unieruchamiają samochodów. Bywały usterki za 20 zł, przez które samochód stał u mechanika tydzień bo nie było wiadomo co się z nim dzieje.
~PiotrS
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Zdarzają się, natomiast od 9 lat jak nim jeżdżę zawsze dowiózł mnie do domu, w tym okresie dwa razy sciągałem go lawetą spod domu do warsztatu, ale za pierwszym razem okazało się, że awaria akumulatora, za drugim- zawiesił się wskaźnik paliwa i całe wyjeździłem- wystarczyło dolać. Dla mnie bomba!
~stefanwietecha@onet.eu
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
w II często przy szbkości 140km/h wskazówka zegara ciśnienia oleju spadała na \"O\",po odpuszczeniu gazu podnosiła się o dwa pola w górę,winny przebity czujnik oleju.da się z tym jeżdzić,w III jest kontrolka ,ona już nie oscyluje,bo jak się zaświeci to jest zły sygnał
~wadim
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Pęknięta taśma pod kierownicą ( nie działa tempomat, świeci kontrolka od AIRBAG-ów, nie dziła klakson). Elektryka - porażka: Brzęczą przekaźniki, zawodzi potencjometr pedału gazu, nie włączają sie wentylatory chłodnic. Wszystko powyzsze to niedopracowany system elekryczny.
~kluczyn7
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
Pierdoły, pierdoły, pierdoły... Dam przykład. Kupując autko paliła się kontrolka ABS. Sprzedawca ZARZEKAŁ się, że ABS działa. No i? Faktycznie działał. Kupiłem samochód w lecie a w zimie okazało się, że mówił prawdę.. Ale kontrolka się świeciła...