Lista ocen Chrysler Voyager III (87) - Ergonomia

Na liście zabraknie 149 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tempra
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
To najsłabsza kategoria Voyagera. Całkowity brak schowków w drzwiach, półek, kieszeni bo to wszystko co jest w moim vanie miałem do tej pory w każdym kompakcie. Bardzo niewygodne fotele do dalszej jazdy, słaba regulacja, żle wyprofilowane oparcie. Sytuację ratuje wielkość fotela i podłokietniki. Piekielnie ciężka ławka w trzecim rzędzie jak ją wyjmę to ciągle stoi w garażu, gdyż wtedy dopiero mam bagażnik. zakupy latają po całym aucie bo nie...
~Zenon Bombalina
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Wersja ze standardowym fotelem jest nie do zaakceptowania. Brak regulacji pochylenia siedziska fotela - po pół godzinnej jeździe krawędź uwiera w uda. Siedzi sie jak na krześle, brak regulacji wypchnięcia odcinka lędźwiowego. W wercji z elektrychnym fotele - znacznie lepiej. Minimalna ilość schowków. Brak kieszeni w drzwiach bocznych - paranoja. Jedyny dobry pomysł to szuflada pod siedzeniem pasażera, zamykana na kluczyk. Przełączniki i...
~Jorgensen
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
miejsca aż nadto ale moim zdaniem konkurencja i tu chylę czoło przed Renault Grand Espace posiada znacznie wiecej schowkówktórych jest po prostu więcej, a kieszenie są nieco obszerniejsze. Tym niemniej wyjmowanie tylnej kanapy jest wbrew pozorom całkiem proste i łatwewyjeżdża na rolkachtak samo się je wkłada, natomiast fotele drugiego rzędu już tak fajnie się nie wyjmują (być może to subiektywne wrażenie ale uważam że stabilizatory tych...
~Artur
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
wszystko pod ręką. Miejsca do oporu jak w autosanie. Zawsze mnie zaskakuje tym co zmieszczę do środka. jak wyjmiesz fotele z 2 i 3 rzędu to kanapa 3-osobowa długa na 2,3 m chodzi w całości. !!! Nie patrz na wskaźnik pojemności bagażnika !!! to bez sensu. W środkowym przejściu i po bokach foteli włożysz niewyobrażalne ilości bagażu bez żadnej utraty miejsca dla ludzi. Siedzisz wysoko i dla wrażliwych -> nogi nie cierpną, a kolana nie bolą.
~sebo_ns@poczta.onet.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
wszystko na miejscu, moze przełączniki od szyb troche za daleko ale po takim czasie w nim spędzonym to juz intuicyjnie je mam, a no i może kierownica jak by jeszcze do przodu i tyłu się regulowała a nie tylko góra dół to by było ok. Tempomat jest świetny, jak go kupowałem to kuzyn się śmiał ze mnie i powiedział że te przełączniki na kierownicy to od radia są ;). w Aucie jest kilka schowków miejsc na napoje, fajnie go wymyślili skurczybyki.
~chosroes
Minivan 2.0 i 133KM 98kW
Ustawność samochodu i zdolność to transportowania najróżniejszych ładunków jest rewelacyjna. Pod fotelami podłoga jest zupełnie płaska. Nawet nie wyjmując środkowych foteli i tylnej kanapy można przewozić w środku np. narty. Wyjmując 2 i 3 rząd siedzeń uzyskujemy furgonetkę. Trudno też o lepszy pojazd do transportowania dzieci. Trochę szkodzi za mała ilość schowków dookoła kierowcy.
~Michał
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jak na auto z zeszłego wieku to mój Voyek ma super wyposażenie, że wymienię klimę dwustrefową, skórzane fotele lotnicze (6 szt.) w tym z przodu podgrzewane, elektrycznie składane lusterka itp.. Jedyny minus to waga tych foteli przy aranżowaniu wnętrza jest problem - żeby przewieźć cokolwiek trzeba je wyciągać z auta, bo bagażnik w krótkiej wersji jest jak w VW Polo.
~MariuszNawrot
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Wszystkie przełączniki \"na swoim miejscu\" czyli tam gdzie się ich spodziewa przeciętny kierowca, wszystkie dobrze oświetlone. Żadnych chromowanych ozdobników które lubią oślepić po odbiciu słońca jak np. gwiazda mercedesa na kierownicy w Sprinterze. Dodatkowo sterowanie tempomatem w kierownicy.
~CEGŁA
Grand Voyager 2.4 150KM 110kW
liczne schowki, skrytki, uchwyty na napoje itd wszystko pod ręką.Przyczepić się można do zagatkowej klamki wewnętrznej drzwi tylnych. Jest ona w kształcie guziora i każdemu trzeba tłumaczyć jak działa. Tylne kanapy nie składają się w żaden sposób więc albo ludzie albo towar.

Chrysler Voyager III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~klubowicz91@o2.pl
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Wszystko jest dobrze zaprojektowane wewnątrz od foteli kapitańskich z podłokietnikami po fotele trzeciego rzędu składane i wyjmowane. Najgorsza sprawą jest coś rozbierać np tapicerkę drzwi gdyż wszystko jest na zatrzaskach które u nas ciężko dostać[rozmiary się nie zgadzają]