Lista ocen Chrysler Voyager III (113) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 123 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jorgensen
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Klimatyzacja doskonała , sprawdziłem .Przykład? Grecja : temp na zewnątrz podawana przez swamochód i termometry na wyświetlaczach w centrum Aten w granicach 38sC a wewnątrz tylko 20 sC i mogłem jeszce schładzać .Ogzrewanie jeszce do końca nie sprawdzone ale przy temp ok 1sCna zewnątzr było w środku ciepło na tyle że po dziesuięciu min jazdy musiałem znacznie zredukowaćogrzewanie
~sebo_ns@poczta.onet.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Deszczowa pogoda, 7 osób w samochodzie, a na szybach ani dymka pary, i to przy wyłączonej klimie na 3 z 5 stopni dmuchawy BOMBA!!! nagrzewnica grzeje, w upale klima chłodzi, szybko się grzeje (3 km i mamy 90 stopni w chłodnicy) tylko z ogrzaniem tej przestrzeni (bo jest jej rzeczywiście sporo) schodzi troche dłużej bo z jakies 5 km... :)
~MariuszNawrot
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
W egzemplarzu który posiadam nie ma klimy dwustrefowej, jednak pomimo tego auto w standardzie posiada nawiewy poprowadzone w przednich drzwiach i konsoli środkowej. Dzięki temu pasażerowie podróżujący na tylnych siedzeniach równie szybko doczuwają ulgę w upalne dni oraz przytulne ciepło zimą.
~Bocian78
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Ogrzewanie funkcjonuje znakomicie - nawet przy bardzo niskich temperaturach wnętrze szybko się nagrzewa. Na temat klimy się nie wypowiadam, ponieważ mój egzemplarz akurat jej nie posiada :)Nie ma również problemu parujących szyb w czasie deszczu - wentylacja radzi sobie z tym problemem bardzo skutecznie.
~Hack
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Auto bez klimy, długo się nagrzewa przy większych mrozach, ale przy upałach posiadana wentylacja daje sobie radę. Lepiej było by z klimą, ale uchylne tylne szyby dają wentylację nie powodując przeciągu. Przyciemnłem szyby co dużo dało w kwestii wychłodzenia środka w lato. Sprawdza się.
~Zenon Bombalina
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Wentylacja na piątkę. Uchylne tylne szyby sterowane elektrycznie. W trasie pozwalaja na błyskawiczne przewietrzenie samochodu. Dobry nawiew na przednia szybe i boczne. Włączenie klimy błyskawicznie osusza szyby. Ogrzewanie OK, ale w zimie trzeba troche wachlować pokrętłami - raz za zimno, raz za gorąco.
~Tusio
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
przód rewelacja. drugi rząd gorzej, a trzeci niestety ma brak nawiewów, więc nie jest bezpośrednio ani chłodzony ani ogrzewany. System jest na szczęście na tyle wydajny że radzi sobie z tym problemem. Osobna wentylacja dla kierowcy a osobna dla pasażeró - to jest doskonałe rozwiązanie.
~waldemarjagusz@wp.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
W zimie nie zdążyłem sprawdzić, ale nagrzewa się w 3 minuty, poważnie. Klima chłodzi te metry zadziwiająco szybko. Myślałem,że przy takiej budzie nie wydoli, ale tu pełen szacun. Nawet tylne miejsca nie są poszkodowane.
~andrzejmazur@vp.pl
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
W zimie wnetrze bardzo szybko sie nagrzewa. Jezeli chodzi o klime to nie wiem bo od poczatku bo sie zapsula :-), a balem sie pojechac do ASO i spytac o koszt naprawy. Bardzo sympatycznie jezdzi sie ze skora bez klimy ;-)
~Pioter
Minivan 2.0 i 133KM 98kW
grzane szyby i lusterka dają radę, zbyt szybko sie nie nagrzewa, plus latem, duza przestrzen wewnętrzna nie ciągnie tak klimy, która z kolei chłodzi tak sobie, za to dobrze wentyluja tylne uchylne szyby