Lista ocen Chrysler Voyager IV Grand Voyager (40) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kkk
Chrysler Voyager IV
Jak na taki duży samochód, który waży prawie 2 tony ze spalaniem nie jest źle. Myślę że dużo zależy tu od stylu jazdy. U mnie średnie spalanie wychodzi około 8,2l przy przewadze jazdy miejskiej. Ceny części są na rozsądnym poziomie, dostępność średnia. Ostatnio robiłem hamulce. Za części tarcze i klocki na przód i tył zapłaciłem 830zł. Bardzo drogie opony 215/65 r16 jest to rozmiar suwów, cena za przyzwoitą oponę około 400zł/szt. Mało...
~On
Grand Voyager 3.3 158KM 116kW
Chrysler Voyager IV
Nie wiem ile pali PB bo używam tylko do rozruchu, a później sam się przełącza na LPG. LPG-trasa przy 95km/h 11,5-12,5 LPG-miasto 17,5-21 Części tylko eksploatacyjne-końcówki drążków, tuleje wahacza, amortyzator tylni,olej silnika,olej ASB, filtr powietrza. Rozrząd na łańcuchu.Na razie nie robiony.Nie wymaga naprawy. Wszystkie naprawy wykonuję we własnym zakresie, ale mechanikiem nie jestem. Wszelkie info jak i co...
~Daniel
Chrysler Voyager IV
Zużycie paliwa niskie, w granicach 8,3 l przy w miare dynamicznej jeździe, bez większych różnic miasto/trasa, może dlatego że trasa - poza terenem zabudowanym - do 130 - 140 km/h, autostrady - 160 - 190 km/h. Przeglądy? NIe mam porównania, ale ponoć wszystkie diesle z CR mają drogie przeglądy. Szybko zużywają się tarcze hamulcowe , 3 razy już wymieniałem, tak tak na pewno tarcze a nie klocki!
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager IV Grand Voyager
9,6
~Marek
Chrysler Voyager IV
ceny części jak do innych aut. do tej pory wymieniłem sprzęgło. Już przy kupnie wiedziałem, że muszę to zrobić. Poza tym przez 12 m-cy i 15 kkm tylko oleje i filtry. Oczywiście inna sprawa to spalanie... W mieście zimą z 20-30 min webastem przed uruchomieniem przed pracą i po pracy wyszło 12,5L/100km Latem 9-10L
~świetny samochód
Grand Voyager 3.3 i V6 AWD 174KM 128kW
Chrysler Voyager IV
ile bym nie jeździł zawsze wychodzi koło 17 litrów LPG /100 km. zauważyłem różnicę w jakości gazu i spalania dlatego staram się tankować na jednej sprawdzonej stacji. To nie rajdówka więc pierwszy ze świateł nie odjeżdżam, no chyba, że zimą jak pada śnieg ;-)) 4x4 automatyczna skrzynia biegów
~JACK
Chrysler Voyager IV
SPALANIE B.DOBRZE PRZY TAKLIEJ MASIE , CENY W SERWISIE KOSMOS KOMPLETNE SPRZĘGŁO 2,2 TYS , WTRYSKIWACZ 2,5 TYS , LINKA SPRZĘGŁA 430 PLN , AUTO ZASTĘPCZE 200PLN/DOBA CHOC DLA KLIENTÓW POWINNO BYC GRATIS ZA TAKIE CENY SERWISU , OGÓLNIE CENY W SERWISIE T R A G E D I A A ZAMIENNIKÓW BRAK
~Zadowolony właściciel auta.
Grand Voyager 2.8 CRD 150KM 110kW
Chrysler Voyager IV
Ceny części nieporównywalnie tańsze niż w innych markach samochodów. Dostępność części zamiennych (nieoryginalnych) bardzo duża. Konstrukcja prosta więc i robocizna też nie jest olbrzymia. Zużycie mogło by być mniejsze. Ale generalnie nie jest źle ok. 10L/100km.
2,0
~Tomasz
Chrysler Voyager IV
Spalanie jak na auto ktore wazy 2tony jest super. Ceny w serwisie zabijaja- zawsze wolalem na siedzaco. Brak zamiennikow. Czeste wizyty w serwisie. Auto dla ludzi nie majacych co robic z pieniedzmi... Aktualnie kupilem Honde... poltotra roku zadnych awari.
~felixwawa
Chrysler Voyager IV
Nie mam jeszcze za bardzo porównania ale komputer na trasie przy spokojnej jeździe pokazywał około 8 litrów ( 80 miejscami 100km/h) a z właczonym tempomatem Od czasu kiedy zacząłem pisać tą opinię trochę przejechałem, głównie po mieście i już wiem że pali 9,6 10 litrow
~olo112
Grand Voyager 2.8 CRD 150KM 110kW
Chrysler Voyager IV
Trasa (do 90-110km) 8,1 l/100km 130km bierze ok 10 l/100km Miasto... przy ostrej jeździe nawet 13 l/100km Cóż kupiłem go wiedząc o jego apetycie- to ponad 2tony... Powyższe spalanie przy uszkodzonym termostacie- dogrzewacz pracował nie mal non stop.
Chrysler Voyager IV Grand Voyager