Lista ocen Chrysler Voyager IV Grand Voyager (42) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Auto zaprojektowane najprawdopodobniej tylko na trasy . Pamietam, wczesniej jeździłem VW T4, moje pierwsze wrażenia z jazdy chryslerem: auto niezgrabne, trudne do prowadzenia, nie dostarczające spodziewanej przyjemności. Po ponad 4 latach jazdy, po 175 tys km przyrosła mi dupa do niego i nawet przyzwyczaiłem się do proadzenia takiego "słonia w składzie porcelany". Poradziłem sobie do tego stopnia , ze często "atakawały" mnie mniejsze autka i...
~felixwawa
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Tu mógł by producent trochę popracować nad średnicą zawracania. Normalnie zawraca jak lotniskowiec na morzu hehe. Trzeba zwrócić uwagę na tuleje gumowo metalowe w przednim zawieszeniu lubią się wyrabiać ( ktoś na forum pisał że 20000i wymiana) ja osobiście podłożyłem dwa kawałki gumy i narazie jeżdrzę. NIc nie puka i nie stuka :))
~felixwawa
~kkk
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Nie jest to samochód wyścigowy, tylko rodzinny van. Tylne zawieszenie jest na resorach piórowych i czasem czuć to na nierównościach. Przy dobrej nawierzchni i drodze bez gwałtownych łuków jest bardzo dobrze. Gdy droga robi się kręta trzeba po prostu zwolnić. Czuć brak esp.
~marcin
Grand Voyager 3.3 i V6 174KM 128kW
chrysler grand voyager awd doskonały, wyciągnąłem w zimie do góry t4 (był na ręcznym) - który nie wyjechał. masakra łączę pozdrowienia i jestem pełen uznania dlatego samochodu, trocge pali ale na gazie całkiem przyzwoicie. marcin
~On
Grand Voyager 3.3 158KM 116kW
Miło kołysze, buja, że zasnąć można.Ja to lubię. W grudniu 2008 wymieniałem przeguby. Jeden lekko stukał, drugi ledwo, ledwo, ale zmieniłem dwa. Jeden z nich był oryginalny, ten mocniej stukający, drugi, poprzedni właściciel już wymieniał.
~Bzyk
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Teraz czeka mnie wymiana MC Persony ale myślę że od nowości po prawie 300 000km już czas duzzzzzzy wydatek w granicach 2000zł,+wszelkiego rodzaju symembloki gumki to mniejsze koszta w granicach od-45zł do -75zł
~Slawek
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
na suchej nawierzchni super, bajecznie, ale na mokrej i na sniegu..... ,kiedys mialem passata,tamtego trudno bylo wyprowadzic z rownowagi,sprobowalem z tym,na drugą probę nie miałem ochoty.
~hubert sila
Grand Voyager 3.3 i V6 174KM 128kW
tutaj auto musze pochwalic za wspomaganie jest super czule i bardzo lekko sie kreci jak na grube 2 tony. skret jeszcze na duzy plus z zaparkowaniem nie ma zadnego problemu
~Damian
Grand Voyager 2.4 i 16V 147KM 108kW
O dziwo bardzo zwrotny i po naprawie (końcówki drążka, przeguby, sworznie wahacza) stabilny i prezyzyjny. Naprawdę wypada bardzo dobrze.
Chrysler Voyager IV Grand Voyager