Lista ocen Chrysler Voyager IV Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW 2001-2008 (27) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kkk
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Jak na taki duży samochód, który waży prawie 2 tony ze spalaniem nie jest źle. Myślę że dużo zależy tu od stylu jazdy. U mnie średnie spalanie wychodzi około 8,2l przy przewadze jazdy miejskiej. Ceny części są na rozsądnym poziomie, dostępność średnia. Ostatnio robiłem hamulce. Za części tarcze i klocki na przód i tył zapłaciłem 830zł. Bardzo drogie opony 215/65 r16 jest to rozmiar suwów, cena za przyzwoitą oponę około 400zł/szt. Mało...
~Daniel
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Zużycie paliwa niskie, w granicach 8,3 l przy w miare dynamicznej jeździe, bez większych różnic miasto/trasa, może dlatego że trasa - poza terenem zabudowanym - do 130 - 140 km/h, autostrady - 160 - 190 km/h. Przeglądy? NIe mam porównania, ale ponoć wszystkie diesle z CR mają drogie przeglądy. Szybko zużywają się tarcze hamulcowe , 3 razy już wymieniałem, tak tak na pewno tarcze a nie klocki!
~Marek
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
ceny części jak do innych aut. do tej pory wymieniłem sprzęgło. Już przy kupnie wiedziałem, że muszę to zrobić. Poza tym przez 12 m-cy i 15 kkm tylko oleje i filtry. Oczywiście inna sprawa to spalanie... W mieście zimą z 20-30 min webastem przed uruchomieniem przed pracą i po pracy wyszło 12,5L/100km Latem 9-10L
~JACK
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
SPALANIE B.DOBRZE PRZY TAKLIEJ MASIE , CENY W SERWISIE KOSMOS KOMPLETNE SPRZĘGŁO 2,2 TYS , WTRYSKIWACZ 2,5 TYS , LINKA SPRZĘGŁA 430 PLN , AUTO ZASTĘPCZE 200PLN/DOBA CHOC DLA KLIENTÓW POWINNO BYC GRATIS ZA TAKIE CENY SERWISU , OGÓLNIE CENY W SERWISIE T R A G E D I A A ZAMIENNIKÓW BRAK
~Tomasz
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Spalanie jak na auto ktore wazy 2tony jest super. Ceny w serwisie zabijaja- zawsze wolalem na siedzaco. Brak zamiennikow. Czeste wizyty w serwisie. Auto dla ludzi nie majacych co robic z pieniedzmi... Aktualnie kupilem Honde... poltotra roku zadnych awari.
~felixwawa
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Nie mam jeszcze za bardzo porównania ale komputer na trasie przy spokojnej jeździe pokazywał około 8 litrów ( 80 miejscami 100km/h) a z właczonym tempomatem Od czasu kiedy zacząłem pisać tą opinię trochę przejechałem, głównie po mieście i już wiem że pali 9,6 10 litrow
~felix
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Komputer po mieście pokazuje 8/9 litrów ropy na trasie podobnie. Moim zdaniem pali koło dych, ale jej nie przekracza. Zasięg ma spory ma 90 litrach ropy ponad 1000km Nie ma co jeśli chcesz samochód który mało pali to kup malucha.
~bartek@barcelona.com
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
zużycie paliwa przy normalnej jezdzie w mieście z włączoną klimatyzacją 9,5-11l choć i zdarzało się osiągnć i 15l ale to przy extremalnej jeździe, w trasie można zejść nawet do ok 7l, cena przeglądów tak jak w każdej marce
~felixwawa
~VASYLI
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
JESZCZE RAZ PODKREŚLAM JEŚLI KOGOS STAĆ NA TO AUTO TO JAKIE MA ZNACZENIE RÓŻNICA SPALANIA 2 LUB 3 LITRÓW TO JEST JEDNA PACZKA PAPIEROSÓW ALBO DWA PIWA WIĘC NAD CZYM SIĘ TU ZASTANAWIAĆ
Chrysler Voyager IV Grand Voyager