Lista ocen Chrysler Voyager IV Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW 2001-2008 (26) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawela56@poczta.fm
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Posiadamy to auto ponad 5 lat, w momencie kupna miało 70 tys przebiegu, obecnie ma 160, sprzęgło już się zużyło i jest do wymiany, pozatym termostat został wymieniony i świece żarowe. Zawieszenie trzymało się do tej pory dobrze, w tej chwili trzeba będzie powymieniać tulejki i silent- blocki. Uważam że
~Tomasz
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Przy 160tys. turbina zaczela juz dawac oznaki niedlugiej smierci. Nie wiem jak to mozliwe urwala sie lapa alternatora, auto to jedna wielka usterka!! Nie polecam!! przy 150 tys. rozsypaly sie poduchy pod silnik... jednej kolo 500.. cale szczescie ocalala czolowa-koszt 1500
~kkk
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Przez 5 lat. 1. Pompa Vacum - koszt nowej części 750zł, kupiłem używaną za 250zł, koszt wymiany 1000zł trzeba demontować rozrząd. 2. Czujnik położenia wału - koszt części 210zł wymieniłem sam. 3. Łożysko i kielich na Mcpersonie - koszt z wymianą 650zł
~Edmund Ogiegło
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
awaria pompy wtryskowej ,wymiana szynyzasilania wolnych obrotów silnika, rozszczelnienie klimatyzacji ,wymiana czynnika chłodzącego,wymiana cięgła pedału sprzęgła,awaria czujnika poduszki powietrznej(3x) razem koszty około 7500zł w ciągu 3lat
~felix
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
EGR - dymił aż miło. W ogóle EGR to idiotyzm mieszać spaliny z powietrzem na dolocie, kretynizm . Silnik musi na takim g. mieć awarie. Wystarczy zaślepić nie usówać zaworu i jeździ bajka a spalinki czyste bajecznie
~Karol
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Wadliwy wtrysk paliwa,świece żarowe ,debasto,hłodnica limatyzacji,boczne drzwi ałtomatyka zamykanie,pokrywa silnika przeżarta Załączanie tempomatu,wyłącznik pod pedałem hamulca szwankuje.
~właściciel Grand Voyagera
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Wyciek oleju na granicy silnika i skrzyni biegów przy przebiegu 90000. Samo uszczelnienie kosztowało kilkaset złotych pomimo iż wg zapewnień serwisu w Poznaniu miało kosztować tylko 200.
~Bzyk
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
regulator świec wymieniany servis 130zł bo nie chciał palic w zimie po 5-ciu latach a świece chyba czas wymienić pierwszy raz doś drogie servis 280zł/szt sklep 55zł bosha
~Daniel
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
75 tys km - wymiana skrzyni biegów 175 tys km - zatarty wał główny na panewce korbowodowej.
~tom@poczta.fm
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Miałem wyciek oleju pomiędzy silnikiem a skrzynią biegu. Poszły uszczelniacze.
Chrysler Voyager IV Grand Voyager