Lista ocen Chrysler Voyager IV Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW 2001-2008 (36) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Pierwsza skrzynia (manualna) - okropność!!! Jak mogli dopuszczać te pojazdy do sprzedaży? Roczniki 2001 i 2002 dostawały te skrzynie. Bardzo trudne wbijanie biegów , zwłaszcza II, III, IV - nawet nie wiem jak to opisać . Dziś zastanawiam się co mnie przy nim zatrzymało do dziś - chyba krótka pamięć, bo pod koniec gwarancji wymieniono mi na nową ! to był już inny wóz! Tak miało być od nowego! Przełożenia nie dobrane najlepiej, czasami brakuje...
~VASYLI
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
SKRZYNIA JAK SKRZYNIA ZAUWAŻCIE SAMI AUTA TEJ KLASY T5 CZY MERCEDES VITO, VIANO ITP. MAJA DRĄŻEK ZMIANY BIEGÓW OBOK KIEROWNICY CHRYSLER ZROBIŁ TO W BARDZIEJ TRADYCYJNIE MIEDZY FOTELAMI(DOTYCZY MANUALÓW) Z TĄD BIERZE SIE PROBLAM MAŁO DOKUCZLIWY PONIEWŻ CIĘGNO ZMIANY JEST DŁUŻSZE I POD INNYM KĄTEM USTAWIONE DO SKRZYNI BIEGÓW CZASAMI NA CZERWONYM ŚWIETLE JEST PROBLEM Z WŁOŻENIEM 1 BIEGU JA OSOBIŚCIE OPRACOWAŁEM POMYSŁA WKŁADANIA 1 PRZED...
~Marek
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Skrzynia chodzi ciężko. Wymieniłem sprzęglo, bo stare się kończyło i myślałem, że będzie lepiej. 2 i 3 wchodzi z regóły ciężko. 1 przy prędkosci powyzej 5 km/h wchodzi bardzo ciężko. Reszta biegów ok. Wymieniłem olej i wszystko "na oko" nie wygląda dobrze.
~felixwawa
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Ludzie którzy was straszą ze biegi wchodzą topornie opowiadają brednie. Skrzynia pracuje perfekt, nie wiem czy nie lepiej niż w pasku. Biegi wchodzą precyzyjnie i bez zgrzytów nawet przy szybszym zmienianiu
~felixwawa
~borntoride@wp.pl
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
katastrofa, 1 i 2 to porazka, w aucie za taka kase. przy 2 tys. obr 2 z 3 praktycznie nie do wlozenia, sprzeglo wymaga stopy atlety, polowa uztkownikow voyagerow utyka na lewa noge
~DZIBEK
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
na zimnej skrzyni trzeba dociskać biegi a redukcja czasami sprawia kłopoty i to nie tylko w moim modelu testowałem kilka to jest minus tego autka
~borntoride
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
kiepskie zestpniowanie dajace w efekekcie koszmarny halas przy wiekszych predkosciach (pow. 120). Auto nie nadaje sie na podroze autostradowe.
~kkk
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Skrzynia pracuje prawidłowo, tylko w zimie przy niskich temperaturach biegi wchodzą z oporem dopóki olej w skrzyni się nie rozgrzeje.
~prih@poczta.fm
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
trudno wchodzą niskie biegi przy zimnym silniku, zmianz biegu zawsze wymaga dokładnego prowadzenia dźwigni zmiany biegów.
Chrysler Voyager IV Grand Voyager