Lista ocen Chrysler Voyager IV Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW 2001-2008 (28) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Auto zaprojektowane najprawdopodobniej tylko na trasy . Pamietam, wczesniej jeździłem VW T4, moje pierwsze wrażenia z jazdy chryslerem: auto niezgrabne, trudne do prowadzenia, nie dostarczające spodziewanej przyjemności. Po ponad 4 latach jazdy, po 175 tys km przyrosła mi dupa do niego i nawet przyzwyczaiłem się do proadzenia takiego "słonia w składzie porcelany". Poradziłem sobie do tego stopnia , ze często "atakawały" mnie mniejsze autka i...
~felixwawa
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Tu mógł by producent trochę popracować nad średnicą zawracania. Normalnie zawraca jak lotniskowiec na morzu hehe. Trzeba zwrócić uwagę na tuleje gumowo metalowe w przednim zawieszeniu lubią się wyrabiać ( ktoś na forum pisał że 20000i wymiana) ja osobiście podłożyłem dwa kawałki gumy i narazie jeżdrzę. NIc nie puka i nie stuka :))
~felixwawa
~kkk
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Nie jest to samochód wyścigowy, tylko rodzinny van. Tylne zawieszenie jest na resorach piórowych i czasem czuć to na nierównościach. Przy dobrej nawierzchni i drodze bez gwałtownych łuków jest bardzo dobrze. Gdy droga robi się kręta trzeba po prostu zwolnić. Czuć brak esp.
~Bzyk
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Teraz czeka mnie wymiana MC Persony ale myślę że od nowości po prawie 300 000km już czas duzzzzzzy wydatek w granicach 2000zł,+wszelkiego rodzaju symembloki gumki to mniejsze koszta w granicach od-45zł do -75zł
~Slawek
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
na suchej nawierzchni super, bajecznie, ale na mokrej i na sniegu..... ,kiedys mialem passata,tamtego trudno bylo wyprowadzic z rownowagi,sprobowalem z tym,na drugą probę nie miałem ochoty.
~felix
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Wymieniłem w zeszłym roku gumy w zawieszeniu za 300 i nic już nie tłucze. Jedyne do czego można się przyczepić to średnica zawracania , dość duża .
~Marcin
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
nie rozumiem kto robi Chryslerowi kolo tylka w programach motoryzacyjnych - naprawde jest bez zarzutu - a mam spore doswiadczenie z innymi markami
~bombski
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
ciężko się prowadzi gdy jest załadowany do pełna, krowiasty w mieście. Ale na trasie nie zamieniłbym na nic innego.
~VASYLI
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
NAJGORSZĄ WADĄ O KTÓREJ JUŻ PISAŁEM SA GUMY STABILIZATORA NIESTETY AUTO TROSZKĘ WAŻY I TRZEBA SOBIE Z TYM RADZIĆ
Chrysler Voyager IV Grand Voyager