Lista ocen Chrysler Voyager IV Minivan (45) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~voyagerfan
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Czasy kiedy nikt nie naprawiał voyagerów dawno minął. Nie trzeba auta serwisować tylko w drogim serwisie bo to może zrujnować ale to nie dotyczy tylko chryslera. Spróbujcie podjechać do serwisu forda:)Auto jak na masę i komfort nie jest kosztowne w użytkowaniu a części zamienne dostępne. Zresztą tak naprawdę to wymieniałem w nim tylko podstawowe rzeczy(oleje itp. i gumy w zawieszeniu(grosze))
~rogo11
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Samochód waży 2 tony. Więc też musi zjeść. Miałem przez jakiś czas problemy, bo duzo paliło. Jak się okazało, przyczyną tego żarłoctwa było uszkodzenie webasto. Po wyączeniu silnika, webasto jeszcze pracowało pewien czas, póżniej się wyłączało. Tak samo było w czasie jazdy. Ono pracowało non stop, z tąd też większe spalanie.
~Rafał z Marek
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Jak mowilem nie jest to wyścigowka przy tej pojemności ale samochod rodzinny.Jak ktoś chce to niech sobie kupi pojemność 3.8 na pewno będzie zadowolony z dynamiki ale jakimś kosztem. Samochód spala ale taki komfort warty jest tych kilku litrów więcej, nie zamienił bym go na coś innego nawet jak by poalil 20lL
~robert01_1972@tlen.pl
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Jak na auto, które waży dobrze ponad 2 tony nie jest źle. Miasto 12-13l/100 trasa 10-12l/100. Cena oryginalnych części nie powala na kolana. W USA można zamówić przez internet do 30% taniej. Naprawy i serwis robie małym doświadczonym zakładzie i nie jest źle - normalne ceny.
~Tomek
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
nie wiem co miał na myśli koleś co pisał że brak zamienników ale pewnie poziomek mieszkał w pcimiu górnym bo ja tam wszystko kupuje i ceny są śmieszne łączniki stabilizatora po 35 zł jakiś gumki po 20 zł klocki po 60 dla mnie rewelacja.
~Jacek
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Niestety nie jest to samochód na typowe dojazdy do pracy.Całą swą klasę pokazuje dopiero na trasie (i to długiej) gdzie zaczynasz doceniać komfort jazdy.Przy silniku o pojemności 2,8 zanim dojedziesz do pracy wskaźnik temperatury zatrzyma sie na 1/2 skali.
~Jacek
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
ceny kosmiczne w porownaniu do innych samochodow i ciagle cos jest nie tak z tym autem.. albo biegi zgrzytaja, albo szyby sie psuja.. a szkoda gadac porazka. Mialem previe i wracam jak tylko sie pozbede tego zloma..
~bob
Minivan 3.3 i V6 174KM 128kW
Może jestem za bardzo wymagający, ale 16-18 l/100km to wynik trudny do zaakceptowania w Europie. Dynamiczna jazda w mieście potrafi go latwo podnieść do ponad 20l.
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Mógł by palić trochę mniej Np. za wymianę rozrządu w serwisie wołali 1700zł (sama robocizna), znalazłem w Poznaniu za 400zł+ części w dobrej cenie. Dla chętnych nr. tel. 505-674-718
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager IV Minivan
9,5
13,0
~kulak
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
w warsztacie zjawiam sie zdecydowanie za często, czujniki ABS wymieniałem już trzy razy, sprężyny dwa razy, czujniki cofania - po prostu poddałem się po kilku wizytach w warsztacie
Chrysler Voyager IV Minivan