Lista ocen Chrysler Voyager IV Minivan (41) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
tu 6 z plusem wszedzie dużo miejsca a i te przejścia środkiem miedzy 2 rzędem foteli jakich nie ma w innych autach moje dzieci nie chcą jeździć niczym innym maja swobode o jakiej w innych autach można pomarzyć .Tu voyager jest nie do pobicia i możliwość szybkiego wyjęcia foteli w kilka sekund robi sie z niego ciężarówka
~bob
Minivan 3.3 i V6 174KM 128kW
Ocena nie może być wyższa bo w drugim rzędzie fotele się nie przesuwają (wersja LX)! Sprawia to, że jeśli przedni fotel odsunięty jest mocno do tyłu to pasażer drugiego rzędu ma naprawdę mało miejsca na nogi. Poza tym minusem - jak to w vanie dużo miejsca.
~GIANNI
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
JEST DUZO PRZESTRZENI Z PRZODU I Z TYLU.WADA JEST ZE W TYM TYPIE CO MAM SIEDZENIA ZA KIEROWCA I PASAZEREM NIE MAJA REGULACJI PRZOD/TYL.WIEC CZASAMI JEST PROBLEM Z OSOBAMI O DLUGICH NOGACH. JAKO KIEROWCA CZUJE SIE REWELACYJNIE SIEDZAC W NIM.
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Z przodu dobrze z tyłu im dalej tym gorzej tylne fotele pojedyncze za kierowcą nie mają regulacji w przud w tył i jak nawet na samym końcu nikt nie siedzi to odsunąć sie nieda a na nogi nie ma dużo miejsca a ztyłu to tylko dzieci i do 6 lat tak ciasno porażka
~rogo11
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Można by rzec, że dało się wypoczywać w czasie jazdy. Kiedy bylismy wspólnie z rodziną (2+3) na wczasach w hiszpani, to praktycznie nie czułem zmęczenia z jazdy, choć zrobiłem wtedy prawie 7 tys. km.
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
za to go kocha moja żona i dzieciaki można sobie łazić miedzy fotelami i to taki jak by to powiedzieć mięki w środku samochodzik gdzie dzieciaki zdejmują buty lażą sobie po fotelach mają dużo miejsca
~voyagerfan
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Potężny krążownik idealny dla rodzinnych wypadów na wakacje jak i do codziennego użytkowania. Fotele wygodne. Każdy pasażer ma swój własny fotel. Fotele wygodne z podłokietnikami.
~przemorz@post.pl
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Miałem okazję jeździć nowym Mercedesem S(dużo i często) i z całym szacunkiem nie zamieniłbym się z na niego(ogólnie taki sobie). Voyager bije go na łeb na szyje.
~Artur
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
ale fotele pasażerów za blisko pierwszego rzędu i nie mają regulacji wzdłuż jak również nie rozkładają się na płasko piszę o wersji 3x2
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager IV Minivan
9,5
13,0
~Adixon
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Mam 198cm i dla mnie nie było wygodniejszego auta za kierownicą, fotel pasażera tylko troszkę gorzej. Kapitany z tyłu rewelacja.
Chrysler Voyager IV Minivan