Lista ocen Chrysler Voyager IV Minivan (52) - Silnik

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~voyagerfan
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
2,8 CRD 150 KM. Kupując Voyagera z tym silnikiem i automatyczną skrzynią biegów zastanawiałem się czy auto nie będzie za słabe. W końcu auto waży prawie 2 tony. Konstrukcja CRD(nie mylić ze starszą konstrukcją. Wadliwą i baaardzo awaryjną) miło mnie zaskoczyła. Jednak chwilowy melanż z Mercedesem dobrze wpłyną na jakość Chryslerowi. Silnik jest elastyczny nie jest może super mocny ale spokojnie w przyzwoitym tempie rozpędza auto nawet do...
~Jacek
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Silnik dośc dobrze skonfigurowany.Nie jest to jednak silnik którym \"zwijamy asfalt\".Jest może trochę zbyt słaby nie nadaje się do agresywnej jazdy (trzeba troche \"przymierzyć sie\" do wyprzedzania i robic to z wyprzedzeniem.Trochę zbyt głosny ale mi to odpowiada (nie lubię kompletnej ciszy w kmabinie)bo czasami zapowiadające się usterki zwiazane sa z nieregularną pracą silnika.
~Rafał z Marek
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Nie jest to pojemność do sportowej i dynamicznej jazdy.Ja jestem zadowolony,przyspieszenia są ok natomiest przy wyprzedzaniu na trasie trzeba się trochę zastanowić.Poza tym silnik pracuje równo lekki wyciek spod deklla zaworów ,ale kiedyś musi koszt wymiany uszczelki niewielki ps. polecam orginalną uszczelkę inne ciekną. A tak na koniec uważam że ten silnik jest nie do zajechania.
~Misiek
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Silnik 2,4 jest za słaby do tego samochodu, i przy pełnym załadunku nie daje rady. W zamian jest bardzo oszczędny. Do wyprzedzania zdecydowanie za mało mocy, do toczenia się w zupełności wystarczy. Kultura pracy tego silnika to poezja, w ogóle go nie słychać i nie czuć jak pracuje. Awaryjności jak na razie nie stwierdziłem.
~gregMA
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Po zakupie zostały zregenerowane wszystkie wtryskiwacze; świece żarowe wymienione wraz z przekaźnikiem; nowe uszczelniacze wału korbowego; czujnik położenia wałka rozrządu; rozrząd (już ponad 3 lata temu) i do dzisiaj wszystko bez problemów - nawet zimą pali bez kłopotu;
~robert01_1972@tlen.pl
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Czasami mam wrażenie, żemaza mało mocy. Bierze się to z faktu, że "lubi" wysokie obroty. Najlepiej "się czuje" przy ok 5000 obr./min. Trochę głośno pracuje na niskich obrotach, ale nie słychać tego wewnątrz.
~Tomek
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
nigdy nie zawiódł troche na 3 jak sie depnie zakopci ale w tym wieku to chyba norma. W zimie na mrozie pali ciężko ale ma garaż zresztą to wada chyba wszystkich z silnikiem diesla
~Wojtek
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
dopracowany w porównaniu z poprzednimi wersjami, bez problemu pokonywał długie trasy, zawsze odpalał i pracował równo
~AdamP75
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Wyścigówka to to nie jest. Silnik ospały i z dużym apetytem na paliwo. Koszty obniża założona instalacja gazowa sekwencja STAG.
~GIANNI
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
NARAZIE NIE NARZEKALEM NA AWARYJNOSC.PRACUJE IDEALNIE.WYMIENILEM TYLKO ROZRZAD DWA LATA TEMU,ALE TO ZE WZGLEDU ZE GO KUPILEM.
Chrysler Voyager IV Minivan