Lista ocen Chrysler Voyager IV Minivan (41) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał z Marek
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Nawiew , ogrzewanie , klimatyzacja bez zastrzeżeń super przełączniki bardzo fajnie zmienia się kierunek nawiewu.Drobne kłopoty z napinaczem paska alternatora przy niskich obrotach stukot , który po dodaniu gazu zanika niestety długo się najeżdzilem zanim ktoś to znalazl.Autoryzowany serwis to normalnie dno dopiero Pan Witek z Marek stary i sprawdzony mechanik podszedl do auta dotknął i przestało, wtedy już wszystko wiedzieliśmy.Super plus dla...
~Tomek
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
lipa palą sie takie bezpiecznik( taka płytka pod nogami pasarzera )i i trzeba wymieniać w serwisie albo zwatować i mieć spokuj przy dwóch ostatnich pozycjach nadmuchu na szybe i szyba i nogi włącza sie klimatyzacja czy chcesz czy nie troche dziwne ale amerykańce tak mają bo pyta łem w serwisie myślałem że sie zepsuł
~Tomek
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
tu lekki minus bo ogrzewanie nie jest mocna strona tego silnika ale ja na zime zasłaniam całkiem chłodnice i w 5 min od wyjazdu z domu mam ciepełko z nawiewów chociaż tropiki to ot nie są .Na krótkich dystansach nie ma rewelacji ale na dłuższych bez zastrzeżeń
~bob
Minivan 3.3 i V6 174KM 128kW
W moim egzemplarzu był ogromny problem z parowaniem szyb. Żaden mechanik nie wiedział co z tym zrobić. I to w zasadzie dyskwalifikuje Voyagera w tej kategorii, nawet dobrze chłodząca klima nie pomoże.
~voyagerfan
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Klimatyzacja ma dużą wydajność szybko schładza wnętrze auta. W zimie w ekspresowym tempie auto nagrzewa się. Chyba dzięki ogrzewaniu postojowym dogrzewającym silnik.
~GIANNI
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
BARDZO DOBRZE DZIALA.Z ROZMRAZANIEM W ZIME NIE MAM PROBLEMOW.KILKA MINUT I SZYBA PRZEDNIA JUZ JEST ODMROZONA. KABINA NAGRZEWA SIE PO KILKUNASTU MINUTACH,WIEC JAK NARAZIE NIE MARZLEM.
~Artur
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
wentylacja OK jeśli działa bo psuje się wentylator no i cieknie z klimy do kabiny woda(istny potop), z ogrzewaniem tylko przednim gorzej
~Adixon
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Na klimę nie ma mocnych, trzeba pamiętać o wymianie filtra przeciwpyłkowego za każdym przeglądem. Nie wymieniłem raz i padł rezystor na dmuchawie.
~kulak
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
dla Grand Voyager´a klima dwu strefowa bez dodatkowych stref dla II-go i III-go rzędu siedzeń niestety zdecydowanie nie wystarcza
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager IV Minivan
9,5
13,0
~AdamP75
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Nie mam zastrzeżeń. Szybko się nagrzewa zimą, a dzięki przyciemnianym szybom klimatyzacja daje radę mimo ogromnej przestrzeni.
Chrysler Voyager IV Minivan