Lista ocen Chrysler Voyager IV Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW 2001-2008 (8) - Całokształt

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał z Marek
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Mam założoną sekwencje KME zanim ją założylem naczytalem się o niej sporo nie ustępuje innym instalacją niczym a czasami wypada od nich o wiele lepiej.Jedyną wadą jaką ma to czujnik ciśnienia 1 na 10 jest walnięty ale na instalacje jest 2 lata gwarancji wiec przy wymianie napewno traficie na dobry. Wszystkie zuzycia poliwa podawalem dla gazu.Jeżeli chodzi o benzynę to pali od 10 do 13 litrow. 13 litrów to jest max lato czy zima klimatyzacja...
~jerzywciesielskiop.pl
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Auto bardzo przyjemne w eksploatacji ,wygodne, choć mogło by mieć więcej schowków.Koniecznie oba rzędy siedzeń / II i III/ powinny mieć możliwość położenia oparcia/ posiada taką możliwość rząd III/. Brak możliwości otwierania tylnej klapy od środka.
~Dawid
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Polecam. wysoki komfort podróżowania. Zawieszenie w sam raz ani nie za twarde ani nie za miękke. Silnik w tym aucie spokojnie sobie radzi. Jestem zaskoczony małym spalaniem jak na takie auto do 13l lpg maksymalnie.
~adamus300@interia.pl
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Trafiłem auto z bardzo małym przebiegiem i w stanie techniczno-wizualnym idealnym, jestem z niego bardzo zadowolony
~Misiek
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Za małe pieniądze wielki samochód. Moim zdaniem bardzo niedoceniany.
~beatus
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
komfort jazdy jest wysoki , tym samochdem po prostu się płynie nie jedzie ,
~AdamP75
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Byłoby bardzo dobrze, tylko ten silnik tu nie pasuje.
~robert01_1972@tlen.pl
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Ze wskazaniem na bardzo dobrze.
Chrysler Voyager IV Minivan