Lista ocen Chrysler Voyager IV Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW 2001-2008 (6) - Silnik

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał z Marek
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Nie jest to pojemność do sportowej i dynamicznej jazdy.Ja jestem zadowolony,przyspieszenia są ok natomiest przy wyprzedzaniu na trasie trzeba się trochę zastanowić.Poza tym silnik pracuje równo lekki wyciek spod deklla zaworów ,ale kiedyś musi koszt wymiany uszczelki niewielki ps. polecam orginalną uszczelkę inne ciekną. A tak na koniec uważam że ten silnik jest nie do zajechania.
~Misiek
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Silnik 2,4 jest za słaby do tego samochodu, i przy pełnym załadunku nie daje rady. W zamian jest bardzo oszczędny. Do wyprzedzania zdecydowanie za mało mocy, do toczenia się w zupełności wystarczy. Kultura pracy tego silnika to poezja, w ogóle go nie słychać i nie czuć jak pracuje. Awaryjności jak na razie nie stwierdziłem.
~robert01_1972@tlen.pl
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Czasami mam wrażenie, żemaza mało mocy. Bierze się to z faktu, że "lubi" wysokie obroty. Najlepiej "się czuje" przy ok 5000 obr./min. Trochę głośno pracuje na niskich obrotach, ale nie słychać tego wewnątrz.
~AdamP75
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Wyścigówka to to nie jest. Silnik ospały i z dużym apetytem na paliwo. Koszty obniża założona instalacja gazowa sekwencja STAG.
~beatus
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
po prostu super , chociaż przy takiej masie mógłby być większy
~adamus300@interia.pl
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
bez zarzutu .....ale przydała by się turbina
Chrysler Voyager IV Minivan