Lista ocen Chrysler Voyager IV Minivan 3.3 i V6 174KM 128kW 2001-2008 (10)

2,9
~bob
Minivan 3.3 i V6 174KM 128kW
Refleksja ogólna: to jest zupełnie inna szkoła budowania samochodów niż w Europie. Materiały we wnętrzu-słabe. Radio firmowe - kompletna porażka. Co mi się jeszcze nie podobało-dla mnie ewidentny błąd konstrukcyjny-uszczelka na progu jest tak zamontowana, że bardzo łatwo ją uszkodzić. To co nie zdumiało-bardzo duże szczeliny pomiędzy elementami karoserii. Wygląda to niechlujnie i źle świadczy o producencie, który najwyraźniej ma problemy ze...
~Bartek
Minivan 3.3 i V6 174KM 128kW
No to teraz jezdzilem juz Oplem Omegom rok 2000 Seatem Alhambrom i Fordem Mondeo oczywiscie te wozy nie byly moje kazdym z nich poruszalem sie ok. 2 miesiecy. Chlysler Voyager przebija je sylwetka dynamika moca wytrzymaloscia super wygoda ladownoscia pojemnoscia bagaznika i wyposazeniem czyli Eropejskie samochody nie maja ca konkurowac z vanami i osobuwakmi z Ameryki.
~Kaziu
Minivan 3.3 i V6 174KM 128kW
Doskonale auto super mocny silnik ekonomiczny w duzym stopniu osiągi prawie sportowe bardzo mocne blachy wkoncu to w pewnym stopniu Mercedes nigdzie rdzy mocne zawieszenie a ja woze bardzo ciezkie rzeczy nawet do 650kg bardzo dobra widocznosc wspanialy uklad kierowniczy i jezdny. Bogate wyposazenie 4 poduszki pow. ABS , tempomat full elektronika klima wszystko co dusza zapragnie i nawet dosc tani na promocji 98 tys. A mozna powiedziec ze u...
~Wolfman
Minivan 3.3 i V6 174KM 128kW
Van z najwyzszej pulki full wypas zero awari nie samowicie dynamiczny a jaka wygoda poprostu same plusy
~Lukasz
Minivan 3.3 i V6 174KM 128kW
Super samochod dla calej rodziny bardzo dynamiczni prawie 200 km/h zwrotny w miesci mimo wojich pokaźnych rozmiarów bardzo dobrze wyposazony mocne zawieszenie duza ladownosc no i ta wygoda jedyny minus to troche zle wchodzaca 1 , 2 ale reszta biegow ok.
~numer226
Minivan 3.3 i V6 174KM 128kW
Ma kopa wyprzedza prawie wszystkich spod świateł, dużo miejsca dla wszystkich i na bagaże, psuje się zazwyczaj elektronika a elektrycy w salonie Fiata (nie ma już salonów chryslera) nie potrafią sobie poradzić.
~Wojtek
Minivan 3.3 i V6 174KM 128kW
Siedzenia max do tylu i tak jest tyle miejsca ze hohoh (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~mlot
Minivan 3.3 i V6 174KM 128kW
problemy z elektryka nie tylko w moim wojtku potrafia przycmic radosc z jazdy.zle rozwiazania konstrukcyjne instalacji i umieszczenia komputera skrzyni,silnika i przekaznikow powoduja ze malo ktory wojtek nie ma problemow z elektryka. reszta super
~gruby nysman
Minivan 3.3 i V6 174KM 128kW
przy 150 km na h spala 11 litr moze jezdzic na 87 oktan przy 93 oktan to prawdrziwa rakieta doskonaly dla rodziny polecam
~czan
Minivan 3.3 i V6 174KM 128kW
Ogólnie to jest wspaniały samochód to jest to.
Chrysler Voyager IV Minivan