Lista ocen Chrysler Voyager IV Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW 2001-2008 (17) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Spalił sie taki wyłącznik świateł i dogaszania świateł ale całe szczęście na gwarancji bo koszt 3000 i tarcze sie pokrzywiły przy 15 000 ale trzeba było zapłacić za nowe bo pan powiedział w serwisie że na rozgrznych tarczach jeździliśmy po wodzie i nic go to nie obchodzi że deszcz czasem pada kupiłem nowe a oni je zawieźli do tokarza który wyrył takie rowki w tych tarczach bo powiedzieli że i tak sie znowu pokrzywią i teraz jest spoko
~Adixon
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Na pewno jest lepiej niż mówią. Przejechałem naprawdę dużo kilometrów więc mam prawo się wypowiadać. Usterki to drobiazgi i generalnie ma na nie wpływ użytkowanie i tyle. Klapa silnika rdzewieje już po 5 latach - polska sól!
~Tomek
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
pierdoły żarówki i brak styku na kostce od wentylacji która jest za schowkiem który mozna wyjąć i tu tez plus bo w nikturych autach trzeba odkręcic całą deske zeby sie do tego dostac
~felix
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
bez awaryjny , pojawiają się tylko usterki eksploatacyjne tzn. termostat świeca w webasto nabicie klimy
~Krzyś 520i@wp.pl
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
jak każdy samochód jeśli jeździsz to musi się coś zepsuć, na to się nic nie poradzi
~paweł
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
drogi serwis i b. drogie czesci -włascviwie brak zamienników
~gregMA
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
głównie elektryki, nie częściej niż w Renault
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Zaczynają siadać el. szyby, poza tym rewelacja
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Mam auto niecały rok, jak dotąd żadnej usterki.
~voyager
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
wymieniłem el. gumowe w zawieszeniu
Chrysler Voyager IV Minivan