Lista ocen Chrysler Voyager IV Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW 2001-2008 (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
jak sobie przypomne ile za niego dałem w salonie prawie 10 lat temu a było to ok 140 000 to szlag mnie trafia ale teraz jak ktoś sobie kupi auto za 25 000 z 2002 to naprawde rewelacja.Tylko trzeba kupować od ludzi co jeździli tym autem do pracy a nie w pracy woząc nie wiadomo co bo do tego to auto sie nie nadaje
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
zależy co do czego ja dałem za to auto w 2001 r 150 tyś i wydaje sie to bardzo dużo ale jak na ta chwile pewnie nie kosztowało by wiecej niż 20 tyś co daje super auto za grosze o wyglądzie ponadczasowym bo nawet po tych 12 ltach wyczyszczone czarne na feldze wyglada lepiej niż nowe koreańczyki po 120 tys
~Adixon
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Za tą kasę dostajesz auto w skórze z automatyczną klimą, super audio fabryczne ze zmieniarką na 6 CD, ogromny kufer, tempomat itp. W porównaniu np. z VW czy MERCEDESEM wypada super.
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Przesada za 156 000 jakie daliśmy za ten samochód w salonie mozna dostac cos lepszego a nie gniota z ciagle tłukaca sie skrzynia biegów
~Krzyś 520i@wp.pl
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Dla mnie bardzo dobrze, jest taki wygodny , że nawet usypiający, europejskie samochody są sto lat za murzynami
~zenon
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
jak na wóz z USA ubogi(brak podświetlenia przełączników szyb,brak ogrzewania przedniej szyby elektrycznego) reszta spoko
~Irek
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Nie cale 100 tys za taki woz phee czego chciec wiecej naj lepszy samochod w swojej klasie no moze jeszcze Grand Voyager
~Elk
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Wybierałem pomiędzy Mercedesem, VW, Citroenem. Najtańszy był Chrysler porównując wyposażenie.
~wkowitek
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
wypada dobrz jako używane auto, jeżeli chodzi o cenę nowego zdec. zbyt drogi
~przemorz@post.pl
Żeby nie auto alram który mam zamontowany przez aso wszystko byłoby na 6+