Lista ocen Chrysler Voyager IV Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW 2001-2008 (21) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
lipa palą sie takie bezpiecznik( taka płytka pod nogami pasarzera )i i trzeba wymieniać w serwisie albo zwatować i mieć spokuj przy dwóch ostatnich pozycjach nadmuchu na szybe i szyba i nogi włącza sie klimatyzacja czy chcesz czy nie troche dziwne ale amerykańce tak mają bo pyta łem w serwisie myślałem że sie zepsuł
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
tu lekki minus bo ogrzewanie nie jest mocna strona tego silnika ale ja na zime zasłaniam całkiem chłodnice i w 5 min od wyjazdu z domu mam ciepełko z nawiewów chociaż tropiki to ot nie są .Na krótkich dystansach nie ma rewelacji ale na dłuższych bez zastrzeżeń
~GIANNI
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
BARDZO DOBRZE DZIALA.Z ROZMRAZANIEM W ZIME NIE MAM PROBLEMOW.KILKA MINUT I SZYBA PRZEDNIA JUZ JEST ODMROZONA. KABINA NAGRZEWA SIE PO KILKUNASTU MINUTACH,WIEC JAK NARAZIE NIE MARZLEM.
~Adixon
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Na klimę nie ma mocnych, trzeba pamiętać o wymianie filtra przeciwpyłkowego za każdym przeglądem. Nie wymieniłem raz i padł rezystor na dmuchawie.
~Krzyś 520i@wp.pl
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Ogrzewanie działa rewelacyjnie( webasto), klima bez zarzutu , byłem nim w Chorwacji przy 33 st. C w cieniu i bez kłopotu.
~mszafr@equus.pl
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
centralnie umieszczony nawiew powietrza na przednia szybe ma klopoty z odparowaniem calej szyby
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
no tu nie ma rewelacji długo w zimie sie grzeje a wlato klima taka sobie wydajna
~fan Voyagerow
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
klima bardzo szybko sie nagrzewa w zime a dobrze chlodzi w cieple dni
~felix
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
przydał bysię nawiew w trzecim rzędezie
~arnizbych
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
zimą słabo się nagrzewa wnętrze mimo że jest vebasto
Chrysler Voyager IV Minivan